İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teknoloji TV - Internet Gezgini

S

superlative

Misafir
Bu programı hazırlayan bayandan bir mail aldık. Programda sitemizi tanıtmak istiyorlar. Siteyi iki kişi beraber hazırlıyoruz diğer ortağımada soruyorum o ok demezse katılmayı düşünmüyorum. (TV ye çıkmak istemediğim için yoksa sitemizi beğenmeleri ve tanıtmak istemelerinden gurur duydum.) Bu program hakkında düşünceleriniz nelerdir? Katılanlar oldu mu? Program saat kaçta yayınlanıyor ? Çekimleri ne zaman yapılıyor ? Programla ilgili düşünceleriniz nelerdir? Başka sorum yok.

Not : Programa çıkarsak programı TV kartımla capture edip video haline getirip siteye koyacagım :).

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çık babaya ne olacak sitende çalma bişey yoksa aslanlar gibi çık

S

superlative

Misafir
Çok şükür o konuda endişem yokta programın formatını bilmiyorum birde iş güç var sabah onlar çekimi ne zaman yapıyorlar ha diyince izin almak olmaz. Babamın yerinde çalışmıyorum sonuçta bu yüzden programa katılan kişileri ne bekliyor merak ediyorum gerçi cebimi istemişler herhalde detayları telde konuşmak istiyorlar ortağıma mail attım. O giderse giderim yoksa gitmem. Ama mutlaka maille haber veririm bana gelen maille. Cumartesi filan çekiyorlarmı acaba şahane olur. Bunların yeri karşıda Maltepedeymiş.

S

superlative

Misafir
Foruma ilk üye olduğumda signaturımda yazıyordu. Sonra bu forumda daha deneyimli olan kişilerin neden site adlarını vermediklerini anladım. Çokta mantıklı site adı vermemek. Bende bu yüzden site adresi vermiyorum.Hit kaygısı gütmeden yapıyoruz makaleler yazıyor birçok site izin dahi almadan kaynak belirtmeden içeriğimizi çaldığı için böyle bir karar aldım. Gerek yok yani. Böyle güzel... :) Programı izliyorsanız zaten ortağımda kabul ederse çıkarız orda hem siteyi görürsünüz hem adresini görürsünüz. Bakalım ben katılmak istiyorum ama tek başıma çıkmak istemem birde iş durumumuz var yukardada dediğim gibi şimdi öğleden sonra çekim yapıyoruz derslerse olmaz bant mı canlı mı yayınlanıyor onuda bilmiyorum. Bir vatandaş yayın saatlerini verse bari. Sitelerine baktım ama göremedim. Birçok kişi bu TV nin forumunda sitelerini programa çıkartmak için bir taraflarını yırtıyorlar. Biz hiçbirşey yapmadık kendileri buldu. Haklı olarak mutlu olduk. Aslında Basında Biz diye bir kçşe koyarız siteye şahane olur yaw değil mi. Ben divxle capture yaparım kablo TV var bende süper olur. Bakalım. Haber veririm ben yine burdan size.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
boş iş bunlar bee adamalr 7 sayfa yazı ile yazılmış sözleşme yapamışalr + 3 ay sabit bannerlerını yayaınlıcaksın adam eger yamugunu görürüse ( banenr kaldırısan) direk sözleşme var elinde mahkemeye veriyor ne demek bu ya 10 dk bir tanıtım yapacak koydugu şarta bak bana 3 defa geldiler hiç birine gitmedim..

sözleşmeyi cıktısını aldım 7 sayfa yaa adamlar yazarken üşenmemiş yazmış :p

+ cok izlenen bir program degil yani türkiyede herkesin izlemesi mümkün degil ya uydusu olan yada dijiturk olanalr yani 70 milyondan % kaç izler :p ve siteni merak edip girer :p

S

superlative

Misafir
sözleşme sende hala varsa bana gönderebilirmisin sana pm ile mail adresimi vereyim olur mu ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla dostum onu bulmam cok zor bu olay baya oldu ve ben kayideye alamdım ve sildim... ama gende araştırayım pc bakayım belki cıkar..

S

Skeleton

Misafir
Permission' Alıntı:
boş iş bunlar bee adamalr 7 sayfa yazı ile yazılmış sözleşme yapamışalr + 3 ay sabit bannerlerını yayaınlıcaksın adam eger yamugunu görürüse ( banenr kaldırısan) direk sözleşme var elinde mahkemeye veriyor ne demek bu ya 10 dk bir tanıtım yapacak koydugu şarta bak bana 3 defa geldiler hiç birine gitmedim..

sözleşmeyi cıktısını aldım 7 sayfa yaa adamlar yazarken üşenmemiş yazmış :p

+ cok izlenen bir program degil yani türkiyede herkesin izlemesi mümkün degil ya uydusu olan yada dijiturk olanalr yani 70 milyondan % kaç izler :p ve siteni merak edip girer :p

anladığım kadarı ile farklı programlardan bahsedyiorsunuz. superlative nickli arkadaşımız 2-3 aydır yayında olan yeni bir kanaldan bahsediyor, Permission ise digiturk altından yayın yapan bir kanaldan bahsediyor. superlative nickli arkadaşımızın bahsettiği kanal kablo tv den yayın yapıyor ve 2-3 aylık olmasına rağmen güzel programlar yapmaya başladılar. benim düşüncem ne olursa olsun katılın bu programa. bedavadan reklamınızı yapmış olursunuz. ve bu kanal daha biraz amatör olduğu için 7 sayfalık bir sözleşme, 3 ay reklam koydurma gibi bir istekte bulunacağını da sanmıyorum. ben olsam katılırdım çünkü çekilen programlar 1 kaç kere yayınlanıyor ve seyredenlerde internet ile haşır neşir kişiler olduğu için neredeyse para ile banner vermiş etkisi yaratabilirsin. hayırlısı :)

E

erotikbul

Misafir
Teknoloji TV Digiturk'den çıkalı çok oldu.

Turksat üzerinde, dijitali olan herkes izleyebiliyor...

+ Kablolu TV..

S

superlative

Misafir
Arkadaşlar bilgiler için teşekkürlerde biri şu programın hangi gün saatte yayınlandığını söylese süper olur. Ortağım sıcak bakmadı ama sen mutlaka katıl diyor. Tek katılıcam galiba :(

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence o kadar da kaliteli bir program deil.
Öyle olsa Freehostlu içinde fazla olmayan bir siteyi tanıtmazlardı..

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
1 ay önce başvuru yapıp Öğretmen Tv'yi tanıttım. Program 3 gün boyunca tekrar edildi. Hitler 2 katına çıktı. bunun yanında hoş bir deneyim oldu. Programın kayıtlarını da sunucu Ceren hanımdan aldım. Ayrıca bana anlaşma filan da imzalatmadılar. Sitenizde içerik varsa oyun, geyik, sohbet, toplist filan değilse çıkın beyler bu fırsat kaçmaz :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
www.teknolojitelevizyonu.com bahsettiğim tkanal bu yanlış degil valla bu kanal ilk acılgı zman dı ve bu kanal 2-3 aylık degil 7-8 veya 1 yıl olacak neredeyse digiturk de 26. kanalda yayaın yapıyordu ve pazartesileri sadece sizin sitenizi 15 dk yyaınla sunuyorlar ve hafta içi 3 keç haberlerin arasında geciyorlar.. valla yeni prosütürleri nedir bilmem ama benim zamnaımda öyleydi pc mi araştırcam o sözleşmeyi bulmaya çalışcam toplam 7 sayfaydı ve adamalar üşenmeden yazmış ve her konuda kendilerini haklı cıkarmak içi yazmışlar yani sen koyarım deyipte kaldırısın diye her türlü bilgimi istediler.

Yani şimdi istemiyorlarsa sadece tanıtım yapıyorlarsa demekki bize yaptıkalrı sistem fazla ilgi görmedi ve kaldırdılar . Adamların amaçı tanıttıgı siteye banenrlerinı 3 ay sabit yayaınlatmayı ve oradan sitelerini tanıtmayı düşündüler ama o sözleşmeyi kimse kabul etmez di ve etmemişlerde :p

S

superlative

Misafir
cahveci' Alıntı:

iyi hoşta, sitede tüm yayın akışı yok. (ben bulamadım) Sadece solda ana sayfada birkaç saatlik yayın akışı var. İlerledikçe otomatik değişiyor. Ben hala görebilmiş değilim haftalık yayın akışını goremedim tvizle.nette varmı acaba oraya bakım.

S

superlative

Misafir
intibah' Alıntı:
1 ay önce başvuru yapıp Öğretmen Tv'yi tanıttım. Program 3 gün boyunca tekrar edildi. Hitler 2 katına çıktı. bunun yanında hoş bir deneyim oldu. Programın kayıtlarını da sunucu Ceren hanımdan aldım. Ayrıca bana anlaşma filan da imzalatmadılar. Sitenizde içerik varsa oyun, geyik, sohbet, toplist filan değilse çıkın beyler bu fırsat kaçmaz :D

Merhaba intibah, bana studyolarının nerde olduğunu (maltepe diye biliyorum) ve çekimi ne zaman yaptıklarını söyleyebilirmisin, yani hafta içi çalışıyorum akşam müsaitim tek. Birde cumartesi öğleden sonra müsaitim ben. Muhtemelen onların uygun oldugu saatte ben uygun değilim. Benim uygun oldugum saatte görede onlar çekim yapamazlar herhalde. Bu tür konularda bilgi verirsen sevinirim.

S

superlative

Misafir
Arkadaşlar, Ceren Hanımla konuştum programa bizim siteden tek ben katılacağım 23 Nisan yani bugün çekim yapılacak. Kendisine telefonda bu sözleşme mevzusunu açtım böyle birşeyin olmadığını söyledi. Kaldıki onlar bizden bunu istemeseler dahi bizlerin link vermesi lazım. Biz programı kaydetip siteden yayınlayacağız ve kanala link vereceğiz. Basında biz diye bir köşe yapacağız. Kendisine burdaki yazılanları anlattım merak etti. Bu forumun linkini vereceğim. Sözleşme olayı yokmuş. Zaten olması saçma olurdu. Bunun kaydını tutmak kontrolünü yapmakta zor olurdu. Birçok site tanıtan program oldu CNNTURK tede vardı ama hiçbiri site sahiplerine söz hakkı vermiyordu. Programı izledim gayet başarılı bir program. Gelecek hafta yayınlarlar bugün sorun olmazsa herhalde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5