İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teknoserver.Net ile çalışan varmı?

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar ben teknoas (teknoserver.net) 'tan dedicated aldim ama benim gibi aynı sekilde netdirect.de ile bağlı olarak teknoastan makina alan varmı arkadaşlar? yada aldi ise randuman alan varmı :s

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 sunucum var orda sorunsuz hizmet veriyorlar..
Herkese tavsiye ederim..

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 senedir teknoserver.net ile çalışıyorum kalite ve fiyat olarak tek geçerim.

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kısa süredir kullanıcılarıyım, yorumlardan etkilenerek aldım sunucuyu teknoas'dan.
Şu ana kadar hizmette bir sorun yaşamadım. Yaşanmayacak gibi görünüyor..

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla ben açıkcası bir makina aldım. girdim gireli sürekli kapanıp duruyor. en son dün gündüz panelden e-destek mesajı ile makinanız taşınıyor diye mesaj gördüm (ki panele girmesem göremezdim:p) onu bırakın hala makina açılmadı. ve bir aydır neredeyse açılıp açılıp kapandım. bende kendileri ile oturup çay, kahve içtim çok şeker insanlar ama bence müşterilerine biraz önem vermeleri gerekiyor.. !!! çünkü bir aydır sürekli kapanıyor ve sürekli makina değişecek deniliyor..

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendekide;

Amd 3200 64 mbit
2 Gb ram
v.s v.s özellikli makinaydi ama amd gibi bi makinanin (ki 3200 64 mbit) bu sekilde kapanip acilmasina anlam veremedim.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yau zaten bu makinadan 5 tane gelecekti ki bir sürü insan sirada idi ve ben bu makinanin alicilarindan idim. sirada idim yani sana nasil verdiler :)

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk sıralardaymışım demekki :)

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tüh be :) ya aslinda inan kişiliklerinden çok memnunum Semih bey olsun eşi olsun çok şeker ve saygili insanlar ama sanirim bazen kaytariyorlar :) oda benim şanssizliğim :p canlari sağolsun öyle insanlara değer hakikattende değer ama hitlerim bütün alt üst oluyor, itibar kaybediyorum, sitelerden gelirde olmayinca böyle apışıyorum :s

harikahost.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendileriyle ağustos ayından beri çalışıyorum şu ana kadar herhangi bir aksaklık görmedim serverlerimde...Gördüğümdede mail attım msn den konuştum olmadı telefon ettim konuştum muhakkak bir şekilde sorunuma çözüm bulundu
Tavsiye ederim

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
suanda sanirim bütün problemler çözüldü gibi ama yine amd 3200 64mbit e kaldik :p pentium makina kalmamis sanirim :)

Bitmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 tane sunucumuz var genelde ortagım ilgilenir sağolsunlar semih bey olsun fatih bey olsun semıh beyın eşi olsun bı sorun oldumu hemen ilgilinirler fiyat konusundada hem uygun hem iyi hizmet veriyolar host firması deyınce teknoas tek gecerim müşteriye verdıklerı değerle ve bu hizmetle inanıyorum daha iyi yerlere geleceklerdir

Forumolaycom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bayramın 1.günü saat 12:30 da bile hizmet veren Bir Dc...
3 Dk bir Kesinti yaşamıştım. Bayramın 1.günü bile ellerinden geleni yaptılar.

Bence Tek Geçerim. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5