İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tekrardan Merhaba | %100 YABANCI üye çekimleri Başlamıştır |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moruk1453

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bu adama kesinlikle inanmayın bana acil 15 tl kontör yolla demişti 20 k çekim yapacaktı paramın üzerine yattı bu adam kesinlikle dolandırıcıdır itibar etmeyiniz İNANMAYINIZ !!!!

DİKKAT ! DİKKAT ! DİKKAT !

SEN KİMSİN YA BÜTÜN KONULARIMA MEJSA ATIYORUM KONUŞMAK İSTİYORSAN SKYPE EKLE KONUŞALIM SİZİNLE Mİ URAŞACAM HEP ADIMI KÖTÜ ÇIKARIYORSUN LÜTFEN BEKLİYORUM SİZİ

KAMPANYA DEVAM EDİYOR..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
bu adama kesinlikle inanmayın bana acil 15 tl kontör yolla demişti 20 k çekim yapacaktı paramın üzerine yattı bu adam kesinlikle dolandırıcıdır itibar etmeyiniz İNANMAYINIZ !!!!

DİKKAT ! DİKKAT ! DİKKAT !

Kanıt eklemezseniz, yaptığınızı iftira olarak değerlendirip sizi uzaklaştıracağım.

Ayrıca, iş sonu ödeme şeklinde çalışıyorsanız ve paypal ödeme varsa skype adresinizi alayım.

hakg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kanıt eklemezseniz, yaptığınızı iftira olarak değerlendirip sizi uzaklaştıracağım.

Ayrıca, iş sonu ödeme şeklinde çalışıyorsanız ve paypal ödeme varsa skype adresinizi alayım.
yarın size skype loglarını gönderecem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5