İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tekstilde tanidigi olan

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
kendi kardesim senelerdir tekstil sirketlerinde temsilcilik yapiyor bir bana yardim edemedi:) var mi uretici/toptanci/ihracatci tanidigi olan. bayan ic giyimde.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ne gibi bir yardım arıyorsunuz. Belirtebilir misiniz ? Ona öre yardımcı olup olamayacağımı bildirim size. İsterseniz pm'den de daha ayrıntılı bilgi iletebilirsiniz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bayan iç giyim ürünleri almayı düşünüyorum. Ürettirmek zor olacağı için hazır üretmiş olan varsa daha iyi olacak, ama üretebilecek olan varsa da sorun değil.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Biz nakliye şirketiyiz. Merter çevresi bizden soruluyor :) çok yakın arkadaşlarım var birebir görüştürebilirim sizi isterseniz.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bence mahmut bey osmaniye ve merteri gezmelisiniz 10-15 firma bulabilirsiniz rahatlıkla.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Elin memleketinde gurbette olmasam gezeceğim de :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Amerikanya.
Var mı özellikle iç giyim üreten firma tanıdığın? Hele bi de katalogları varsa süper olur. Eğer yoksa arkadaşlarımdan birini yollamaya çalışırım

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
numune göndeririz istersen sana. Ne kadar bir mal alıcaksın ve ne lazım tam olarak ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Camisole (bunun Türkçesini bilmiyorum, link verdim:) kaşkorse olabilir Türkçe'si), G-string, tanga ve kişiye özel iç giyim setleri, ayrıca erkekler için boxer. Malın kalitesine göre büyük alım yapabilirim ama öncelikle kontrol amaçlı ufak partiler alabileceğim bir yer arıyorum o sebeple tanıdık birileri bakıyorum daha rahat anlaşılır diye. Bir de Tayfunlar, Şahin Fanila gibi marka etiketi olmaması gerekiyor :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
tamam ben arkadaş ile görüşeyim akabinde uyarsa sana numune gönderir. Beğenirsen anlaşırsınız

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
angelo amerikanya yı türk iç giyimle sarsmayı düşünüyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5