İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telefon ile arkadaşlık siteleri

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sık sık görmeye başladım. Numara aratmak isteyen siteler çok arttı (genellikle telsim). Bu arkadaşların aratılan numaradan kârı nedir? veya bu sistemin tam olarak adı ne ? bilgisi olan yazarmı lütfen.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ilgili bir link verebilirmisin merak ettimde bende...ilk kez duydum

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bunlar arkadaşlık sitesi değil. 900 lü hatların gsm versiyonu. gelirin yaklaşık 3 te 1i sana kalıyor operatör ve vergileri düşünce.

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki Biz yapmak istesek Arkadaşım nasıl yol izlememiz lazım

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
r10 nette ressam diye bir üye var onda böyle bir hat mevcut. onunla iletişime geçebilirsiniz. adı akifti arkadaşın.

ayrıca vodafone kurumsal belli dakikayı garanti etmeniz doğrultusunda teminat karşılığı bu hattı veriyor.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3313131 bizde istiyen olursa hat temin edilir. ancak cok güçlü bir kitleye hitap etmesi gerekiyor. hattın acılış bedeli, vergileri vss. bulunmakta günde yapacağınız dakika sayısına göre hat verilmektedir.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar ben bu sistemin adını öğrenmek istiyorum. Yani vodafone ile irtibata geçince "bu hattın adını vurgulamam için" ne demem gerikiyor müşteri hizmetlerine ? Gerçekten çok merak ediyorum.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar dakika başı 0,1 ytl vede günde min. 50 dakika arama yaptırmanız gerekiyor.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bende bunun msn versiyonunu düşündüm...proje sağlam cebine parayı koyan gelsin :D
tek sıkıntı ilgilenecek adam yok ortam hazır elemanlar yani ;)

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ressam Akif mi ? Su Meşhur absürt içerikli sitenin sahibi olsa Gerke hemen msn ekliyip görüşeyim....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5