İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telefon onayı yaptırılacaktır. 5 TL

sanalonay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yasal bir site için telefon onayı yaptırılacaktır. Hat başına 5tl ücret hemen ödenir. Havale yada şans oyunları ile yapılacaktır.
Sadece gelen şifreyi skype uzerinden vermeniz yeterli. Herhangi bir ucret kesilmez sms ler ucretsizdir. Kendinize ait ya da çevrenizdeki kişilerin hatlar ile yapabilirsiniz. Toplamda 10 kişi şimdilik yeterli.
İlgilenenler Pm ile bana ulaşın.

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başımıza bela olmasın sonra?? sürekli hep kontör keserler hattan! yada spam sms atarlar zırt pırt.. kayıt olmadan önce sözleşmesini okuyayım güvenliyse kayıt olurum.

SeBeReR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam bir sahtekar kimse kanmasın ben kandım siz kanmayın herkesin bilgisine sayın mod gereğinin yapılmasını rica ediyorum sizden böle adamlar barınmasın bu forumda güven kırıyorlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5