İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telefon Siparişi

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba arkadaşlar 2 hafta sonra Türkiye'ye dönüyorum. burdan çin malı cep telefonu isteyen arkadaşlara telefon getirebilirim. bana istedikleri modelleri belirtsinler fiyat araştırmasını yapıp sizlere bildireyim. telefon isteyen olursa ücreti western union veya moneygram ile gönderebilirsiniz. kesinlikle sen al ben burdan öderim söz konusu değildir.türkiyeye indiğim anda kargoya gidip alıcı öder şekline kargoya verilecektir. şu an için kaç tane getirebilirim sorun yaşar mıyım pek bir bilgim yok onu araştırıp o doğrultuda istediğiniz kadar telefon getirecem.siparişlerinizi çabuk verirseniz o doğrultuda araştırmasını yapıp çabuk cevap veririm işimiz son güne kalmaz.

iyi günler

not: güven söz konusu için itraderları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar nokia sony samsung tarzı telefonları tercih ederseniz daha iyi olur diğer telefonları bulmam zor

Dual_GSM_Cell_Phone_Anycool_D66_.jpg

isterseniz bu telefonu getirebilirim.

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunlari yurda girerken pasaportuna isletecek misin, yoksa klonlanmalari mi gerekecek? Bilgisi olmayan arkadaslar icin belirtsen iyi olur sonra aranizda tatsizlik cikmasin.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
verdiğim telefon 200 ytl bildiğim kadarıyla çift simli pek bir araştıramadım vaktim olmadı. pasaportuma anca bir tane kaydedebilirim. diğer kalanlara bir şey yapamam kişiler artık klonlama yapmak isterlerse yapabilirler.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki telefonun modeli nedir benim hoşuma gitti acıkcası biraz daha ayrıntılı bilgi rica edicem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
msne ekledim.
Anycool model olarak D66 mı nedir pek bilemiyorum şu an için pek özelliklerini bilmiyorum telefonculara gittiğimde soracam burda bildiririm. internetten biraz araştırırsanız bulabilirsiniz alibaba da detayları vardı

bir arkadaşımız link vermişti onu buldum.

http://www.alibaba.com/product-gs/2...acelog=detailtop12907&newId=201799785#page960

burdan telefona bakabilirsiniz.

Language: Simplified Chinese, English, other languages depending on your quantity.
LCD Size: 3.0 inch, , 260 thousand colour; PX: 240×320px
Ringtone: 64 chord; Ringtone format: mp3, mp4, midi, wav, amr; Call: Coming call ringtones , photograph, mp4 full screen play.
Music: Support mp3 as the coming call ringtones.
Video: Support 3GP, mp4 full screen play.
Camera: 2.0 megapixel; 2megapixel,Support 1600*1200 photograph, video recorder.
Rom: Send 256M intenal card, Document management
Data Transfer: USB data line/bluetooth document transfer.
Standby Photo: jpg, gif
Main features
Telephone directories: Up to 300 entries on phone
Messages &Multimedia messaging: 100SMS/100MMS
Schedule power on/off: Support automatic power on and off.
Alarm clock: Support mp3 as the alarm ring
Games: 2
More information: MP3, MP4, Handsfree, SMS group sending, Voice recorder, WAP, Handwritten input, Handwritten + keyboard input, Shell changing, GPRS download, MMS, Memory extended, E-book, 2 GMS, QQ...............
Basic features
Operating Frequency: GSM
Network Frequency: 900/1800MHz
Talk time: 180-240Minutes
Standby time: 180-240Hours
Time-to-market: 2007.04
Shape: +
Dimensions (width × high × thick): 113*56*19
Weight: 89G
Color: Black

burdan da özelliklerini okuyabilirsiniz. sitede resim hiç hoş çıkmamış görüntü olarak benim verdiğim resimdeki gibidir.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ben iphone istiyorum bi tane...sıkıldım artık hp kullanmaktan...bununla ilgili fiyat bildirebilirmisini bana ?

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
draga zaten bu resimdeki d66 200 ytl ye getirebilriim.

venom iphone araştırırım sana bunun bir modeli var mı? resmini koyarsan sevinirim ona göre araştırırım.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
tamam bugün üniversiteye giderken telefonculara uğrar bu telefonu araştırırım

tamam dostum sağolasın...
birde bişi daha rica edicem...bu telefonun ayrıca satılan şeffaf bir kapağı var. Telefonu çiziklerden falan bir nevi koruma amaçlı onuda sorarsan çok makbule geçer.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lord nokia n95 fiyatı öğrenebilirmiyim?

ayrıca hangi gün alıcaksın ben 5 haziranda türkiyeye giriş yapıcam 5 hazirandan önce alabiliceksen isticem..

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhabalar n95 i araştırmıştım burda bulduğum fiyatıyla 630 ytl türkiye fiyatı 1100 ytl. 5 hazirandan önce alırım sorun değil ama ben tr ye 5 hazirandan sonra girecem istediğin şekilde faturayı düzenlettiririm senin adına kestiririm gerekirse tarihi ileri veya geriye attırmaya çalışırım. onlar sorun değil

venom telefonculara uğrayamadım salı gününe uğrarım kusura bakma ;)

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bir kaç arkadaş fiyat istemişti hemen belirteyim

iphone burdaki öğrendiğim fiyatı 820 ytl

nokia n70 300 ytl

nokia n73 420 ytl

arkadaşlar öğrendiğim fiyatların üstüne bir şey koymadım sadece 10 ytl gibi bir ücret koydum amacım ticaret değil arkadaşlara bir güzellik yapmak. 10 ytl yi de domain ücreti olarak düşündüm.

fiyat soran arkadaşlarımız geri dönüşlerini(olumlu ya da olumsuz) bir anca yaparlarsa sevinirim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
dostum yaptıgın araştırma için teşekkür ederim lakin pahalıymış, yurtdışından iki adet için kapak dahil 930$ fiyat aldım ve onu bekliyorum...
İlgine yeniden teşekkür ederim boşuna uğraş verdim kusura bakma :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5