İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telefonuna mesaj geldi, 34 bin lirasını kaptırdı

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bana da denk gelse ya böyleleri, nerdeee, üzüldüm şimdi toprağımı dolandırmışlar

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Biz öğrenciler zor 250 tl bir arada görüyoruz amca beyin neyi var neyi yok almışlar. Adamlarda insaf yok ahirette görmek isterdim sıfatlarını.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
bu gün pederi 0555 xxx xx xx numaralı telefon kendini polis diye tanıtarak benim telefonumdan 60 sn yasa dışı görüşüldüğü hakkında bilgilendirme yapmış( halbuki telefonum aylardır kapalı ) bunun üzerine peder polis arkadaşlarına numarayı vermiş onlarda ilk etapta dolandırıcıdır deyip aramışlar numarayı, Antalya şubesinden bir polis olarak tanıtmış, babamın arkadaşı polis de evet onu tanıyorum demiş ama ben fazla inanmadım doğruyu söylemek gerekirse hiç inanmadım telefondaki polis babamın arkadaşı gerçek polisi de keklemiş olabilir nerden bilecek almıştır gerçek polis ismini sallayıp savurmuştur, numarası bende yarın sabah 155 ten bilgilendirme alıp gerekeni yapacağız artık
ayrıca 1 saat önce cola kampanyası mesajı bana da geldi babama gösterdim bak dedim o polis dediğini karakter de bunlardan biridir diye

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5