İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teleint.com ortaklık sistemini kullanan varmı?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Dün üye olmuştum bugün hesabım onaylanmış şuan sistemi inceliyorum.Aranızda teleint.com affiliate sistemini kullanan varmı? Varsa görüşleriniz neler..

Cpt.Nemo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önceden sürekli olarak kullanıyordum ve ödeme alıyordum fakat artık eskisi gibi değiller ödeme yapmıyorlar
Kullanmak isteyen arkadaşların bilgisi olsun,boşuna zaman kaybetmeyin

Provider

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adamlar sahtekarın önde gidenleri.hergün sallarlar adamı gün gelincede ödemeyi bizde alamadık der.hazirandan kalan ödemem var içerde panelden bakıyor adam 0$ screen atıyorum 2000$ çıkyor daha ne yaptıklarını bilmiyorlar yazıklar olsun bunların eline affilaite sistemini verene cahil herifler.

Treasure

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar nasıl yani bu teleint.net dolandırıcı mı? ben kullanmıyorum ama Denizfeneri nin sitesinden alınan destek bannerleri hep teleint.net in kodları var?

iLgisiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolandırıcı değillerde, ödemeleri geç yapıyorlar , mail atıyoruz yarın bugün , bazen maillere cevap alamadım :( büyük bi para beklerken beklentilerimin çoook altında bi ücret yolladılar

hemen sitemden kaldırdı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5