İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telekom Host işine bayağı gırmış

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ılk defa goruyorum ama hız super 100 mb alan vede sql fıyatı
56.781.955,00 TL
56,78 YTL

S

sedef

Misafir
<TITLE>..:..Türk Telekom IDC (Türkiye'nin En Büyük İnternet Veri Merkezi) ..:..</TITLE>

V

Vecton

Misafir
5 milyona verip herkes ile uğraşmak istemektense pahalıya verip ekol kişiler ile çalışmayı tercih eder büyük firmalar. telekom da bu mantıkta..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telekom'un iş mantığı doğrudur.
Kalite hizmet veriyordur ( öyle varsayıyorum ) , müşterininde kalitelisini istiyordur. ( fiyatları sebebi ile)
Az müşteri, çok para, temiz iş..

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hızı ıyı vede fıyatı ucuz deger hem belkı ılerde tefon veya adsl faturanla bırlıkte odeme fırsatı sunac

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatlara %18 KDV dahil, %15 Özel İletişim Vergisi (ÖİV) hariçtir.

heryerde özel vergi :)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sanal bir teknik destek konuşması

- iyi günler, sitem hata veriyo,

- modemin lambası yanıyo mu,

- peki dns ile ilgili bir sorunum var,

- kesin modemdendir modemden

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahahah zaten destek sıstemı bukadar benımde actıgımda nerden arıon demıstı bende .. arıyom dedım orda zaten suan baglantı yok dedı

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben nezaman destek istesem veriyorlar, dediğiniz gibi ilk telefona çıkan kişiler pek anlamıyor ama sorun çözülene kadar çeşitli birimler konu ile ilgileniyor.

telekom bence şu an iyi hizmet veriyor.........................................

bu arada henüz webden başvuru almıyorlar.

BU SAYFA TEST AMAÇLI KULLANIMA AÇILMIŞTIR.BAŞVURULARINIZ ŞU AN İÇİN DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sunucularınız nerede bulunuyor ve internet bağlantı özellikleri nedir?

Sunucularımız Ümitköy/Ankara 'da İnternet Veri Merkezimiz 'de
bulunmakta olup İnternet çıkış hızımız 2x622 Mbps dır.

Kaldıki direk bağlantı olacak. Bence şirketler için çok sağlam bir yer olur. Fiyat hiç pahalı değil. Adamlar aylık 10 dolara reseller alıp paket satmıyor iş yapıyorlar...

S unucu barındırma hizmeti aldığımda çıkış hızım (bandwith ) ne olacaktır ?

Sunucu Barındırma hizmeti alan müşterilerimiz çıkış hızlarını kendileri belirlemekte olup , hızına göre ücreti değişmektedir.

S

sitemerkezi.net

Misafir
Türkiyede interneti sağlayan devlet tabanlı bir firmanın bu işi yapması çok saçma. Nereye el atacaklarını şaşırdılar. Tüm alt yapıyı sağlayan bunlar, üstüne üstlük alt yapıyı sattıkları adamlara rakipmi oluyorlar. Aptalca bir iş sahası.

Yarın birgün sohbet, arkadaşlık, şiir siteleri açıpta reklam yaparlarsa en iyi alt yapıyı kullanan devlet siteleri diye şaşırmam.

www.siir.gov.tr, www..gov.tr .......

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önceleri TürkTicaret.net belası ile çalışıyordum. Adamlar trafik sınırsız demişlerdi. Benim Trafik aylık 75 GB bulmaya başlayınca daha sonradan bana 750 Ytl. (750.000.000._) fazla trafik ücreti ödettirmeye çalıştılar. Alın başınıza çalın hostunuzu deyip. Türk Telekoma geçtim.
Türk Ticaretden daha ucuz, En önemlisi Trafik diye bir sorun yok hizmet'de ben şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Hız çok güzel başka daha ne istenebilir.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Eklotje' Alıntı:
Önceleri TürkTicaret.net belası ile çalışıyordum. Adamlar trafik sınırsız demişlerdi. Benim Trafik aylık 75 GB bulmaya başlayınca daha sonradan bana 750 Ytl. (750.000.000._) fazla trafik ücreti ödettirmeye çalıştılar. Alın başınıza çalın hostunuzu deyip. Türk Telekoma geçtim.
Türk Ticaretden daha ucuz, En önemlisi Trafik diye bir sorun yok hizmet'de ben şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Hız çok güzel başka daha ne istenebilir.

Şu anda hizmet başladımı sen nasıl geçtin?

K

Kerasus

Misafir
Başvuru formunun en tepesinde şöyle bir ibare var:
BU SAYFA TEST AMAÇLI KULLANIMA AÇILMIŞTIR.BAŞVURULARINIZ ŞU AN İÇİN DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ankara Ulusdaki Telekomun merkezine gittim müracaat ettim, istediğim MB büyüklüğünü sordular parasını hesapladılar ve yatırdım. Çok kısa bir süre sonra açtılar ve kullanıyorum. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum.
Ben merkeze giderek kayıt oldum, sizlerde kendi bulunduğunuz şehirlerdeki merkeze giderek bu konuda hem bilgi hemde kayıt olabilirsiniz zannedersem.
Şuanda 2 domain için müracaatım oldu ikiside faaliyetde, birtanesi imzamda olan adres, aktif durumdadır kontrol edebilirsiniz. Hatda sorgulamada yaparsanız zannedersem hizmet sağlayıcı hakkında bilgi alabilirsiniz,
Telekomu öyle yabana atmayın adamlar yıllar sonra tüccar gibi davranmaya başladılar, hizmetde kusurları yok. Çalışma ortamlarını bile modern hale getirmişler, yani görselliğe önem veriyorlar artık. (Enazından ben öyle gördüm, Ankara merkezlerinde)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5