İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telekomda sorunmu war ?

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telekom yurt dışı çıkışlarda sorunmu wvar şu anda google.de bile 400 ping veriyo sanırım sorun war.

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ogame de sorun yasiyorum. oda almanya kaynakli belki almanya ile bir sorun vardir.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de sorunun farkındayım. iki gündür bir ağırlaşma ve arada sırada kesintiler yaşıyorum.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
şu alt yapıyı ne zaman duzeltecekler yaa hic deilse 3 ayda bir kaplo kopuyor foruma girene kadar canım cıktı iki saat acılmıyor sayfalar

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission, site bende açiyor ama sorun buyuk olabilir dedigin gibi.
zbahadir, ben yavaslama gormedim ama bolgesel olabilir.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aykan' Alıntı:
Permission, site bende açiyor ama sorun buyuk olabilir dedigin gibi.
zbahadir, ben yavaslama gormedim ama bolgesel olabilir.

Yavaşlık benin sitelerimin bulunduğu sunucularda.
Kullandığım sunucular Almanya da ve birinde sadece bir tane forum var, ona rağmen sayfaların yüklenmesi zaman alıyor ve arada sırada ufak kesintiler de yaşıyorum.

N

NeTBuL

Misafir
Türkiye lokasyonlu sitelerde hiç bir sorun yok (kendi sitemden biliyorum) yurt dışı çıkışlılarda baya bi sorun var.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm sanırım memnun olmam gerekli bende sadece ufak bi yavaşlama var.. kablonetin sayesinde sanırım (gerçi genel bi çıkış problemi olsa bnmde etkilenmem gerekmezmi?)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi