İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Telekom'da Yine Sorun mu Var?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Son birkaç saattir birçok siteye erişemiyorum.Kendi sunucumuzdaki siteler de zor açılıyor.Sunucuya ssh ile girebiliyorum.Hiçbir sorun görünmüyor.Ama siteler çok yavaş..Acaba telekom kaynaklı bir problem mi bu?Sizler de sorun yaşıyor musunuz?

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buyuk bısey var hızım 56k dan daha kotu dallas takı dc erısılmıyor

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müşteriler artık yalancı gözüyle bakar oldu bize.Siteleri açılmıyor haklı olarak şikayet ediyorlar.Sorun telekomda diyoruz ne bitmez sorunmuş hem diğer siteler açılıyor niye sadece bizimki diyorlar..Çok zor durumda bırakıyor bizi telekom.. :(

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Biz kullansak ta kullanmasak da bu parayı ödediğimize göre, türk telekom da artık özel olduğuna göre, kullanamadığımız zamanların(doğal afetler hariç) bir tazmini olmalı diye düşünüyorum.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Msn den bile yazışmak zorlaştı. :)
Siteleri açmak ölüm gibi. Kesin biri yine kabloyu kesmiştir. :p

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bunlar yem kokulu kablo mu kullanıyor da balıklar kemirip duruyor bu kabloları..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bende dunden beri sorun var gerek download upload ve acılan siteler farketilcek kadar yavaş

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar çıldırmak üzereyim.Bende hala çok yavaş açılıyor siteler..Sizde durum nedir?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
2/5/2007 saat 22:00 den sonra normale döndü bende.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5