İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

telsim gprs

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kullananlar var mi?
Gunduzleri adsl olmayan yerlerde olabiliyor islerim, e-mail gibi seyler icin kullanacagim, genis banda ihtiyacim yok ama 64 kbps filan bile olmayacagindan supheleniyorum, bu kadar dandik mi?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telsim ile pc'den internetin yaygın olduğu zamanlar 10-15dk kullanmıştım.GPRS ve dialup karşılaştırması yaptığımda sonuç tatmin ediciydi.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ama o zamanlar sinirsiz 5 YTL idi saniyorum:)
Dialup kadar ise sorun yok bence. Telefondan da baglansam 50 YTL illa gelir telefon, bu ulke boyle.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hmm.fiyat konusunda bir şey diyemem.50ytl kullanmam diyorsan Turkcell falan araştırdın mı? Hız bakımından falan iyidir herhalde.ama fiyatlar konusunda herhangi bir fikrim yok :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2 yıl önce kullanıyordum çok yavaştı. doğru düzgün bağlantı yoktu zaten..bazen telefon gprs'i bile görmüyordu. tabi o zamanlar 5 ytl verdiğimiz için önemli değildi ama aldıktan yaklaşık 2-3 ay sonra sınırsız bağlantı ücretini 50 ytl yaptılar :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ya Turkcelle bakmadim hic tcell hattim olmadi 1000 lira / kb gibi tarifeler var aveada, yani pahali sonuc itibariyle, 50 milyon olunca duzelmis olabilir bence de, fikirler icin tesekkurler

PHPtoplist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 ytl deyip almıştım ama tabii vergisiyle 90 küsür ytl ediyo. çok mecbur kalmazsan kullanma derim...
bir de gprs paketini sonlandırmak ölüm gibi bişey... uğraş dur.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PHPtoplist' Alıntı:
50 ytl deyip almıştım ama tabii vergisiyle 90 küsür ytl ediyo. çok mecbur kalmazsan kullanma derim...
bir de gprs paketini sonlandırmak ölüm gibi bişey... uğraş dur.

yanlışın var dostum ben 6 ay boyunca kullandım ve böyle sorun yaşamadım gprs ile 100mb site bile upload ettim bea:) bence hızı tatmin edici 56k ile hemen hemen aynı telefonda önemli tabi.. tavsiyem n.6630..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5