İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tema Düzenleme

RevivaL

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
Selam Arkadaşlar Wordpress Tema Düzenleme Yapmak İstemiyorum Sadece Ben Degil Wordpress Kurup Daha Dogrusu Kurmayı Bilen Bilipde Temayı Düzenlemeyenlere Yardımcı Olurmusunuz ??

Wordpress'de Sıkca Sorulan Sorulardan Birisi Bende Soruyorum

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/flimdizi/public_html/wp-config.php:1) in /home/flimdizi/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 890

Bu Ne Hatasıdır ? Yardımlarınızı Bekliyorum

Teşekkür Ederim www.flimdizi.net

ogulcanturhanlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Wordpress kurmuşsun zaten, sanırım tema düzenlemek daha doğrusu yaptırmak istiyorsun.Tema yapımı genelde ücretli olur.İstersen hazır temalardan bulup kurabilirsin.

RevivaL

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
Hazır Tema Kurucam Fakat Bi problem Var Temayı Nasıl Düzenlerim ?
Atıyorum Ben Flim Teması Kurucam Ama Onu Nasıl Düzenlicemi Bilmiyorum,
Yardımcı Olursanız Sevinirim,Sadece Ben Değil Bilmiyenler İçinde İyi Bir bilgi Olur.

ogulcanturhanlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Neyini düzenlemek istiyorsun ama, daha tema bile kurmadan yardım istemek pek olmamış :)

RevivaL

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
ogulcanturhanlar Beyfendi Wordpress Kurulu Fakat Tema Düzenlemeyi Bilmedigimden Yardım İstiyorum Az öncede Dedim Şimde Diyorum, ßu Sadece Sen Ve Ben İçin değiL Bütün Wordpress Kullanıcı Arkadaşlar İçin,Belkide Bana Vede Wordpress Kullanıcılarına Yardımın Olur.

www.flimdizi.net

ogulcanturhanlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İşte anlaşamadık.. Sen temayı düzenlemeyi bilmeyip yardım istiyorsun, fakat hangi temanın neresini düzenlememizi istediğini söylersen ona göre anlatırız.

RevivaL

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
Her Hangi Bir Wordpress Temasını Fark Etmiyorki,ogulcanturhanlar Bey Sadece Tema Düzenleme Hakkında Yardım Vede Bilgi Edinmek İstiyorum.

RevivaL

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
Evet Arkadaşlar Yardımlar Bu Kadarmı,

Siz Web Masterlerden yardım İstendi :ağla::ağla::ağla:

ogulcanturhanlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Düzenlemek için dreamweaver gibi bir program kullanman lazım.. Biraz php bilgisi ile halledersin, php bilgin de yoksa zor ama.

RevivaL

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
ogulcanturhanlar Bey, Yeniyim Daha Ben Gibi Bir Cok Acemi Var Herkez İçin,Sizden Yardım İstiyorum Nasıl Yaparım Bu İşi Ben,Püf noktası Varmıdır Bu İşin,Varsa Yardımcı Olmanızı Rica Ediyorum.
Saygılar ,Sevgiler.

RevivaL

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
İyinet Ailesi Wordpress Tema Düzenlemede Yardım İstendi, Elden Gelenler Bunalrmı :ağla::ağla::ağla:

TamDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Arkadaşlar Wordpress Tema Düzenleme Yapmak İstemiyorum Sadece Ben Degil Wordpress Kurup Daha Dogrusu Kurmayı Bilen Bilipde Temayı Düzenlemeyenlere Yardımcı Olurmusunuz ??

Wordpress'de Sıkca Sorulan Sorulardan Birisi Bende Soruyorum

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/flimdizi/public_html/wp-config.php:1) in /home/flimdizi/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 890

Bu Ne Hatasıdır ? Yardımlarınızı Bekliyorum

Teşekkür Ederim www.flimdizi.net

wp-config.php dosyasının türünü ANSI olarak kaydedip ftp ye atın. Hata vermez o zaman.

RevivaL

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
ANSI KAYDEDİLMEDİ Diyemi Bu Problem Cıkdı,Tamam Onuda Geçdim,ßenim Tek İstegim Tema Düzenlemek Başka Bişey İstemiyorum...

bycoders

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ftp den config.php pcye indir sonra notepad++ ile aç Yukardaki menüde kodlama ya tıkla ANSI olarak kodlayı seç tekrar ftpye at sorunun düzelmesi lazım :)

RevivaL

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
bunların hepsini denedim olmadı,bir arkadaş yardımcı oldu ben New Database iLe Database kullanıcı adını Aynı Yapıyordum Ondan DOlayı Hata Veriyormuş Sorun Cözüldü Arkadaşlar Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim.

Flim Siteme Flim Dizi Temasi Yükledim, Vede Admin Panele Girince Wp Temaları Seçinde Altta Diyorki, still Sayfası Vede İmage sayfasıı kayıp bu neden diyor arkadaşlar ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5