İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tema Explorerde Farklı Firefoxda Farklı

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı temalar yapıyor böyle ama ik sorum şu
temanın index dosyasına yada sidebar dosyasına fazladan bi kod ekledin mi yada değiştirme yaptınmı eğer yaptıysan sorun bu bende çok kez yaşadım ve ne yazıkki bi çözüm bulamadım

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi yerde okumuştum
firefox bazı hataları düzeltiyor gibi bişey ama explorer kabak gibi bırakıyor gibi bişey.
mesela linki yalnış olan bi resim koyuyorum temeya firefox ta o kısım düzgün sanki hiç bişey yokmuş gibi duruyor ama explorer da orda bi resim var ama linki yalnış diye oraya bi resim gibi bişey koyuyor

neyse bu uyumluluk sorunu benimde canımı sıkıyor ve kullanıcıların büyük çoğunluğuda explorer kullanıyor

Starsailor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı kodları ie ile firefox ayrı algılar. style.css dosyasında bu tür dosyalar, hem firefox hem de ie için tanımlanmalı. ie hek deniyor buna. her kodu ayrı ayrı incelemek lazım.

Down4You.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkdaşlar gerekli açıklamaları yapmışlar bende aynı şeyleri söylecektim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5