İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tema Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Siz hala 3.8.4 :) Artık Vbullettin 4.0 keşfetmenin zamanı gelmedi mi. Tablolar cansıkıcı. CSS ile harikalar yaratılabilir.

Vbulletin 4.0 için henüz çok erken bir çok hatalar ve açıklar ile karşı karşıya kalınabilir.

Öyle yeni çıkan herşeyi kullanmaya başlarsanız çok başınız ağrır

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
4.0'a geçilmeyecek. belki 1-2 yıl sonra.

Sizde haklısınız. 2 sene içerisinde mevcut sürüm ancak kararlı sürüm haline dönüşür. Vbullettin 4.0 ama ümitliyim. Çünkü kararlı değişikliklere gittiler. Tabularını yıktılar. Yeni tema şimdiden hayırlara vesile olsun.

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Siteye bir favicon yapılması gerekiyor. :) arada gözüme çarptı. İyinet'e gerekli bence.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
merak ettim son durum nedir

T

trgy

Misafir
cumartesi günü temayı teslim alıyorum. 3 gün 4 gün de vbulletin e çevrilecek. yani haftaya falan geçiyoruz. :)

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
hadi bakalım. Keşke fuubun teması olsaydı. Çok iç açıcıydı :)

T

trgy

Misafir
New screenshots :cool:

001.jpg

002.jpg

003.jpg

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
yazı tipleri keşke daha hoş olsaydı

TeknolojiTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cenk Akyildiz yine işinin profesyoneliği göstermiş,
Hayırlı Olsun iyinet içinde

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bugün geçilirmi yoksa yarına veya başka bir güne kalırmı geçilir derseniz bekleyeyim merak ediyorum yeni temayı :)

T

trgy

Misafir
Haftaya inşallah. Tasarım çizildi bitti sadece. Yarın tasarımı vb temasına çevirecek kişiye vereceğim.

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
yazı tipleri keşke daha hoş olsaydı

Ben de ona dikkat ettim. çok basit kalmış. Renk uyumu olmamış. Mesela lacivert daha uygun olabilirmiş konu başlıklarına. Bir de tam arkaplan komple beyaz yerine site arka planı beyaz ama borderların olduğu arka planlar biraz daha açık gri olsa daha iyi olur kanaatindeyim.

Görünüşe göre sade ve emek verilmiş bir tema. Dizayn hoş olmuş. Benimde gözüme bu noktalar çarptı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5