İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tema Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Temayı teslim ettim, 1 hafta - 10 gün süre verdi vbulletin'e uyarlayacak olan arkadaş.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hayırlısı olsun iyinet için

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
şuanki mevcut tema seçenekler içinde olacak dimi ?

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Bekliyoruz heyecanla,beğenmezsek default kullanmaya devam ederiz,ama görünüşü güzele benziyor.

T

trgy

Misafir
çok az kaldı. dün arkadaşla konuşmuştum anasayfayı çevirmiş bile vbulletin'e :) inş birşey olmazsa 2-3 güne geçeriz.

yeni tema ile birlikte, herkesin renkleri aynı olacak. vip üyelerde ise bazı izinler fazla olacak sadece. admin, moderatör, vip, normal üye hepsi aynı renkte olacak. :)

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
çok az kaldı. dün arkadaşla konuşmuştum anasayfayı çevirmiş bile vbulletin'e :) inş birşey olmazsa 2-3 güne geçeriz.

Dört gözle bekliyoruz. Hadi bakalım..

Yeni tema ile birlikte, herkesin renkleri aynı olacak. vip üyelerde ise bazı izinler fazla olacak sadece. admin, moderatör, vip, normal üye hepsi aynı renkte olacak. :)

Oda güzel olmuş. Ama ben renk için almıştım :) Eşitlik adına renk farklılık olmaması iyi olmuş. Ama sanırım ranklar duracak değilmi?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
herkesin aynı renk olması olayı gerçekten güzel olmuş..
bekliyoruz sağ salim tema'mıza kavuşalım artık :eek:

T

trgy

Misafir
Dört gözle bekliyoruz. Hadi bakalım..

Oda güzel olmuş. Ama ben renk için almıştım :) Eşitlik adına renk farklılık olmaması iyi olmuş. Ama sanırım ranklar duracak değilmi?

rank ayarlaması yapacağım yeniden çünkü yeni tema ile bir uyumsuzluk olacak eğer ranklar kalırsa ona bi çözüm bulacağım.

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
rank ayarlaması yapacağım yeniden çünkü yeni tema ile bir uyumsuzluk olacak eğer ranklar kalırsa ona bi çözüm bulacağım.

Renk olayı espiri:) Renklerin aynı olması doğru bir karar. O ranklarıda yeniden temaya göre ayarlarsın olmadı. Bekliyoruz 4 gözle
icon11.gif

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
temasız, geçmiyor günler geçmiyor :eek:

flood'dan banlanırsam yeni temayı biri mailime atabilir mi:D merak ettim de :p
trgy hadi merak ediyoruz :cool:

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
gercekten ayın 5 i oldu

proofweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış Anlamayım Arkadaşlar @trgy hocamınız yaptığı tema harika birşey sade ve güzel el emeği göz nuru ama bence böyle paylaşım ve ticaret forumlarına şu anki kullanmış olduğumuz tema daha güzel gider :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5