İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tema kurunca "internal server error" hatası alıyorum

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Wordpress için ücretli tema kullanıyorum. Lokalde kurulumda hiç sorun yaşamadım ama wordpressi sunucuya yüklediğimde temayı aktif edemiyorum internal server error hatası veriyor. Sebep ne olabilir?

Sunucum windows 2008 R2. Panelim Plesk 11.x. Php 5.3.25 sürümünü kullanıyorum. Hostingin php versiyonunu 5.2.x yapınca tema aktif olarak görünüyor ama üst kısımdada bu sefer openbase dir hatası veriyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
iç sunucu hatalarını bende çok alıyordum, hostinge srdum bu neden böyle diye, şimdi hallederiz dedi ve halletti, bunu nasıl yaptı bilmiyorum, bazen eklentiler de temada sıkıntı yaratıyor. istersen eklentileri pasif et öyle dene

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Eyvallah saolasın cevap için ama onuda denedim. Zaten sıfır wordpress kurup ona eklenti yüklediğimdede oluyor. Ne admin panele nede sitenin kendine ulaşabiliyorum her yer internal error hatası veriyor.

Temanın klasör adını değiştiriyorum o zaman giriş yapıyor. Çok garip temada sorun var sanırım ama lokaslde nasıl çalışıyor kafayı yedirtecek :(

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
acaba chmod ile ilgilimi
content klasörüne 755 değer ver bakalım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5