İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tema Rengini Değiştirmek

sinsiyenidunya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,
temadaki aktif rengi değiştirebiliyor muyuz? Bu kolay bir işlem midir?

EhoWuser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değiştirelebiliyor. Kolay bir işlemdir. Css hakkında bilgin varsa elbetteki yapabilirsin.

sinsiyenidunya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
css'den anlamıyorum ama, css style dosyasındaki değiştirmek istediğim kodları buldum ve istediğim rengin kodlarını girdim ama değişen birşey olmadı.

sinsiyenidunya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekteki resimde kırmızı okla belirttiğim temanın default rengini değiştirmeyi istiyorum.

EhoWuser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman şöyle yap, o rengin html kodunu veren bir program indir veya DW ile de bulabilirsin rengi. Rengi bulduktan wordpressde ayar dosyasına git ve css dosyasını çalıştır. Sonra internet explorer da ctrl+f tuşuna bas. Ve bulduğun html kodunu arattır. Bulduklarını zaten hemen anlarsın. Sonrasında istediğin gibi değiştir. İnşAllah faydasını görürsün.

CanK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Resim ile gösterdiğiniz header kısmının resim mi yoksa css kodlamasıylamı yapıldığını anlayamadım site adresinizi yollarsanız kısa sürede yardımcı olunacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi