İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tema Yükleyince Böyle Hata Verıyor.

HatasizCool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Arkadaşlar,

e-pvp.net siteme tema yukleyınce vbulletin

PHP:
Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /home/epvpnet/public_html/global.php(833) : eval()'d code on line 7

Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /home/epvpnet/public_html/global.php(834) : eval()'d code on line 8

Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /home/epvpnet/public_html/includes/functions_forumlist.php(395) : eval()'d code on line 6

Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /home/epvpnet/public_html/index.php(596) : eval()'d code on line 3

Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /home/epvpnet/public_html/index.php(597) : eval()'d code on line 2

böyle hata verıyor sebebi nedır. ? :mad:

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
eval() fonksiyonuna gönderilen kodlarda " ' " ( tek tırnak ) var ise bunun gibi bir hata veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bu tek tırnak hadisesi ise php versiyonundan kaynaklanıyor olabilir.
Alıntı

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
lisanssız sürüm ise çoğu lisanssız sürümde bu hata çıkar.

ReBeLLiouS.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tema yükleyince böyle bir hata vermesi imkansız includes ile ve hatta index.php ile ne alakası var anlamadım tema dosyalarını yanlış dizine atmışsın galiba direk ana dizine atmışsın.

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Tema yükleyince böyle bir hata vermesi imkansız includes ile ve hatta index.php ile ne alakası var anlamadım tema dosyalarını yanlış dizine atmışsın galiba direk ana dizine atmışsın.

vBulletin temalarında php olmaz kardeşim :) .xml'dir oda sorun çıkarmaz ya eklentidendir ya da kullandığı lisanssız sürümdendir. Son yaptığı değişiklikleri gerip alıp denesin aynı hatayı tekrar veriyorsa demekki lisanssız sürümünden kaynaklanıyor sürüm güncelleyipte sorunu ortadan kaldırabilir.

HatasizCool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
lisanssız kullanıyorm ama hıc boyle hata vermezdı vb bayadır kullanmadım ana dızıne atmıyormuyuz tema dosyalarını .s ?

Ekleme: yokmu cevap vercek?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5