İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

temada logoyu değiştirme

adelweiss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
joomla sitemin logosunu değiştirmek istiyorum.logo.png isimli dosya default bir biçimde hazır temanın logosunu taşıyor.bu dosyayı silip bilgisayarımda kendim oluşturduğum logo.png dosyasını yüklediğimde.tekrar ilk default temanın logosu çıkıyo.yani ne denediysem kendi yaptığım logoyu sitenin logosuyla değiştirip aktif edemedim. ne yapmam gerekli. yardımlarınızı bekliyorum...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Cache temizle,
Kullandığın tema içerisinde logoyu değiştir

adelweiss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o nasıl oluyor biraz detaylı anlatırmısın bu gibi deyimlerde biraz kıtımda.
yani neyi nereden temizlicem.sonra ne yapıcam. açıklarsan sevinirim...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
site adresini yazarmısın?
pm çalışmıyor...

adelweiss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresiyle alakası ne olabilirki?
benim tek sorunum tema klasörünün içindeki logo.png dosyasının değiştirilememesi.
yani yapıtğım şu.logo.png dosyasının büyüklüğünde paintte resim çiziyorum logo.png ile değiştirince yada logo.png yi silip kendi yaptığım png dosyasını oraya koyunca o dosya değişmiyo tekrar temanın default resmi geliyo sitede.
ne olabilirki bu bi türlü çözemedim..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşım joomla klasörlerini ftp den yönetemezsin. Dosya chmode hatası verir. Bu hatayı alıyorsan joomlaxplorer bileşenini yükle admin panelden ftp erişimi sağla ve tema klasörüne girerek resmi burdan yükle. Resmi yükledikten sonra firefox kullanıyorsan şayet logonun üzerine gel sağ tuş resmi göster dedikten sonra f5 tuşuna bas resmin değiştiğini göreceksin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5