İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

temada sütun çogaltma?

son_nefes63

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresi: www.otodizayn.tk
örnek resim:
ornek.gif

böyle nasıl yapabilirim bu temayı bilgisi olan varmı?

son_nefes63

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bunu bana anlatabilecek kimse yokmu? halen yapamadım :D elimdeki temada yapmak istiyorum öyle temalarda var ama temanın grafiklerden tutun cssye kadar herşeyini tamamladım buyüzden tema degiştirmek istemiyorum.

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
temanın css dosyası içerisinde " <div class="recent box"> " alanındaki kodlar ile oynarsan sonuç alırsın fakat css bilgin yoksa uğraştırırı seni.

sermat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Custom Fields yani özel alanların kullanımını araştırınız. Yada custom field kullanmanızı sağlayacak eklenti kurunuz yada biraz daha bilgiliyseniz temanıza phpthumb yada timthumb scriptlerini ekleyebilirisiniz. Kolay gelsin...

T

trgy

Misafir
Temanızı bana gönderin yarın size düzenleyip geri göndereyim. :)

T

trgy

Misafir
Oppss görmemişim hemen yapıyorum. :) Gönderirim size yaptığımda pm ile tekrardan. :)

T

trgy

Misafir
Yapmaya çalıştım fakat li etiketi kullanmışlar. Onu da değiştirdim div e fakat yine olmadı 2 gündür uğraşıyorum anlayamadım bi türlü. :) Editleme yapana kadar sıfırdan bir tema yapmayı bu yüzden seviyorum. Çözene kadar tasarımı baya bir vakit aldı zaten. Hala da yapmaya çalışıyorum.

son_nefes63

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet biraz karışık başka bi temada yapmıştım ama bu temada olmadı :D

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sayfada tek bir div belirle bunun genisligini css de o alanin yarisi kadar ver, bitti :) 2 tane listeler, sonrakileri yer olmadigi icin asagiya atar.. istersen banada gonder 2 dk bi bakim ..

T

trgy

Misafir
sayfada tek bir div belirle bunun genisligini css de o alanin yarisi kadar ver, bitti :) 2 tane listeler, sonrakileri yer olmadigi icin asagiya atar.. istersen banada gonder 2 dk bi bakim ..

Olmuyor işte otomatik kendisi div genişliğini 100% yapıyor bu yüzden de 2 tane listeliyemiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5