İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

temadaki sorun wp-admin panelinin açılmasını engelliyor

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba
Localde kurup çalıştırdığım wordpress temasını hostinge attığımda site açılıyor fakat wp-admin paneli açılmıyor. İnternetteki çözümlere baktım sorunun temadan olduğunu sanıyorum. Çünkü wordpress'in kendi temalarını etkinleştirdiğimde admine giriyor kullanmak istediğim temayı etkinleştirdiğimde ise wp-admin beyaz sayfa olarak çıkıyor.

(Not: eklenti klasörü isim değiştirme, dosyaları güncelleme, config dosyası vs hepsini denedim.)

Temada ne gibi problemler olmuş olabilir bu konuda karşılaşan ve fikir üreten arkadaşların yardımını bekliyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hata veriyorsa nedir?
eğer beyaz sayfa sorunuysa hosting ayar vermeli

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet beyaz sayfa. Sadece bir temayı etkinleştirdiğimde beyaz sayfayı alıyorum. Sorun temanın tahminen neyinde olabilir?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
functions.php

orjinal dosyayı tekrar atabilirsiniz
öncesinde eklentileri kapatın

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dediğinizi bir deneyeyim ben.

Functions.php dosyasını açıp kapatınca bile dosyanın boyutu azda olsa artıyor. İçindekileri silmeden boyutunu azaltmanın bir yolu var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5