İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Temiz profilli Ekşi Sözlük Yazarlık hesabı satılıktır

SebastiHan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
85
Türkiye'nin en büyük sosyal medya platformu Ekşi Sözlük'te yazar olmanın ne kadar zor olduğunu herkes bilir.

Siz de 10 yıldır Çaylaksınız ve yazar olmak istiyorsanız, tam da istediğiniz gibi yazarlık hesaplarımız mevcut. Hatta elimizde 3 adet varır şu anda.

Her bir hesap için 400 TL istiyorum.
Ödemeyi önce iyinet hesabına, ardından, onay verdiğinizde benim hesabıma yatırtabilirsiniz.

Fiyatlar sondur. İndirim teklifinde lütfen bulunmayın.

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
260
Hayırlı satışlar.
Ekşi Sözlük yazarlığı alırken kesinlikle dikkatli olunmalı. Güvenilir kişilerden hesap alınabilir. Ancak tanımadığınız kişilerden almak çok sakıncalı. İlk mail adresi Ekşi Sözlük'te çok önemli. Eğer bir hesap aldınız ve size mail adresi değiştirilip verildiyse, ilk sahibi ilk mail adresi ile şifreyi güncelleyebiliyor. Şikayetçi olsanız bile Ekşi Sözlük yönetimi ilk mail adresi kimdeyse, o kişiyi muhatap alıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5