İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Temmuz ayı ne zaman onaylanır?

K

Kara

Misafir
İlk kez bir ay bitirdiğim için Ödemeler kısmına ne zaman geçer acaba arkadaşlar? Bir de mesela $300 kazandık bu kesin ve net olarak geçiyor mu? Çünkü ya pcworld yada pcnette okudum bu ay. diyorlar ki bi kısmını google iptal edebiliyormuş...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
temmuzda 100$'ı geçtiysen eğer, ağustos 25-26-27'si gibi onaylanır. express istersen eylül 1 civarı, express istemezsen eylül 20 gibi çek elinde olur. ayrıntılı bilgi www.urungu.com :p

M

Metalirik

Misafir
temmuzda 100 doları geçmedi isen yani 1 aylık kazancada 100 doların altında isek daha mı erken onaylanır yani :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
temmuzda 100$'ı geçmediysen kazancın onaylanmaz, gelecek aya sarkar, ağustosta 100$ı geçerse saydığım işler tekrar eder.

M

Metalirik

Misafir
ploop anlamadım nasıl onaylanmaz ?
Ben haziranda cok cuzi bir rakam kazandım ödeme hesabıma onaylanarak geçti.
15 temmuzda geçti.
Şimdi temmuzda aynı şekilde gececek tabiki
Bunların toplamı 100 doları geçtiğinde de istersem ödeme bekletme seceneğini kaldırırsam gelecek.
Her aylık kazanc ne olursa olsun bir ay sonu incelenip onaylanır arkadaşım yahu :) ve aylık kazanc hanene işler.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pardon metalirik yanlış anlamışım sorunu. onaylanırdan kastım, çekin yazılıp gönderilmesi
işlemiydi.

M

Metalirik

Misafir
Ha tamam dostum sorun değil bir anlık kafamı karıştırdın da bende açıkladım problem yok :)
Maksat millet yanlış anlamasın ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5