İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Temmuz kazançlarınız onaylandı mı?

M

Metalirik

Misafir
Ödeme Geçmişi > 01.Tem.2005 - 31.Tem.2005 Kazanç Detayları

Arasındaki kazançlarınız onaylandı mı acaba ?

M

Metalirik

Misafir
Hayır şimdi baktımda hesaplar, ödeme geçmişine geçmiş. Sonucta onaylanmış anlamına gelmiyor mu, inceleyip onaylanmış anlamına ?

M

Metalirik

Misafir
Mesala haziranda 20 dolar kazandım. Temmuzda geçti ödeme geçmişine.
Temmuzda 40 kazandım oda geçti ödeme geçmişine.
Bu ayda diyelim 100 kazandım. Toplamı 160 ediyor diyelim hadi pin geyiginide geçtik diyelim:)
Şimdi çek gönderim zamanı hesaplar tekrardan inceleniyormu?
Yok sen hile yapmışsın arkadaş diye sonradan başıma google çıkabiliyormu?
Yok sana çek diyebiliyormu çek gönderim zamanı ?
Böyle birşey yaşayan varmı ? Amma sordum be yuh :)

Aylık ödemelerin geçmesi o kazançların temiz ve onaylanmıs oldugunumu gösterir?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
31.Tem.2005 Kazançlar... ( bu aylık hesap kesimi yanai o ayki kazandıgın para daha onaya gitmedi para 20-25 arası onay alır..

M

Metalirik

Misafir
Permission peki kazancım 100 dolar altı diyelim tüm paramda 100 dolar altı ise, bunun daha neresi onaya gidecek ki :)
Yada nasıl bir yol izleniyor?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eger 100$ altındaysa onay alamssın diger aya kadar o kazançlar diye kalır diger daki kazanç 100$ gecince 2 aylık bir cek yazılır onay alırsın.

M

Metalirik

Misafir
Açıklıyayım evet, 2 aylık raporumda sitelerim tam bitiremedim daha o yüzden kazandıgım paralarda ödeme geçmişinde kazançlar diyor açıklama kısmında :)
Zaten 7 ay daha beklesem 100 doları geçer ancak :))
Anlamadıgım nokta şu, bu kazançlar şu an kontrol edip mi onaylandı kazanclarım cok düşük :)
Mesala 5-6 ay geçti hesab 150 dolar oldu 6 ay sonra çek istedim diyelim. O zaman bana bir pürüz cıkıyormu ?? Merak ettigimbu :)

M

Metalirik

Misafir
Bu konuda fikri olan varmı arkadaşlar ?
Ayda 15 dolar kazanıyoruz diyelim, bu kazançlar ödeme geçmişine geçmiş. 7 ay dolmuş 105 dolar olmuş diyelim.
Bu paranın gönderilmeme şansı varmı?
Her ay sonrası bu hesaplar ödeme geçmişine kontrol edilip geçmiyormu zaten?

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesabına her ayın başında otomatik olarak geçiyor para. Bildiğim kadarıyla çek kesilirken kontrol ediliyor. Tabi nasıl bir kontrol orası meçhul.

M

Metalirik

Misafir
google o zaman diyorki sen hileni yap yap bana kazandır çek zamanı ben seni şutlarım kazanan ben olurum hehe :)
yoksa direk atması gerekir etik olarak ;)

C

CicekCicek.Com

Misafir
metalirik o paran yollanacak.

benim mart ayinda = 5$
mayis ayinda =10$ kullanmıyordum adsenseyi deneme amaclı koymustum sonra Haziranda başladım 200$ yaptım hepsini beraber topladılar bugun çekimi bekliyorum.

Umit suraya bak :

22.Tem.2005 Kurye Ücreti -USD 24,00
22.Tem.2005 Ödeme... -USD 207,32
31.Tem.2005 Kazançlar... USD 459,61

bu ay da 4günde 204$ yapmişim erhan bende sana ölem yafru :)

M

Metalirik

Misafir
cicekcicek.com cok karışık durum yav, benim sitem bitmedigi icin haziran kazancı 20 dolar civarı temmuzda 10 civari :)
Ancak arkadaşlar diyor ki, hesabının onay aldıgı anlamına gelmez çek gönderim zamanı google belki diyebilri bu hesapta hile var diye benim merak ettiğim mevzu tek bu
Çünkü şöyle birşey eğer ki öyle birşey varsa ki yok :) Google bunu gördügü zaman durdurmalı ben 6 ay para biriktircem sonra çek zamanı bunu derse hiç etik birşey değil :)
Açıkca adam benim sırtımdan kazanç sağlamış izlenimi doğar

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır senin hesabını isterse 3 ay sonra kapatsın önceki 2 yında paraları varsa reklam verenlere iade ediliyor para...

Google'u google yapan bu zaten..

Reklam verene verdiği değeri hiçbir zaman çıkarları için kullanmıyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5