İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Temmuz onaylanan?

K

Kara

Misafir
Ödeme geçmişinde onaylanmış gözüken var mı arkadaşlar? benimki onaylanmış gözüküyor

W

webkolik

Misafir
Hönk :) ? Benim 22sinde onaylanmaya başlayıp 26 sında falan onaylanır ama tabi olabilirde olmayabilirde

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tarih Açıklama Tutar
31.Tem.2005 Kazançlar... USD **1,77

sanıırm onaylanmış

K

Kara

Misafir
Benim ilk olacak heyecanlandım birden :p h4x0r aynen bende de öyle yazıo... bi bakmışsın göndermişler bugun çeki he? :)

K

Kara

Misafir
beklemem şart zaten daha pinim gelmedi :) Askere gitmeden önce iyi olurdu hehe.. gerçi daha var gitmeme kısmet bakalım

M

Metalirik

Misafir
Evet arkadaşların dediği gibi bende öyle yanlış bir anlama içinde idim, bugün foruma yazdım sonra adsense ye mail çektim de öğrendim.
Aylık kazançlarını gösteriyor o 100 doları geçtiğinde 2 hafta içinde hesapındaki ücret onaylanır ve postaya verilir. Şu an onay alamazsın eğerki 100 doların altında isen
Ayrıca googleden gelen mailde diyor ki hesaplar çek zamanı kontrol edilip hile vs. diye iptal olmaz, periyodik olarak kısa süreler içinde hesapları inceliyoruz onay almayan tıkları raporlarda bakın diyor vs..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elli kere dedik ki odemeler bir sonraki ayin 22-26 si arasinda onaylanir diye. hala bu konu yuzunden konu aciliyor ya helal olsun ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5