İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

template + logo +clip art ile para kazanmak

web.doktor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar kendi hazırladığım logo clip art ve templateleri yabancı bir sitede yayınlamak bedava dağıtmak ve google adsense ile gelir elde etmek istiyorum.. Aranızda bu işi yapan arkadaşlar mevcutmu acaba sizce bir kazanç sağlarmı?

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar kendi hazırladığım logo clip art ve templateleri yabancı bir sitede yayınlamak bedava dağıtmak ve google adsense ile gelir elde etmek istiyorum.. Aranızda bu işi yapan arkadaşlar mevcutmu acaba sizce bir kazanç sağlarmı?

birincisi, eğer template ve logolarına güvenmiyorsan ücretsiz dağıt, keywordleri uygun seçersen ve de elinde 40-50 farklı template varsa bunları bir de blog tarzı bir sistemde yayınlarsan günlük 4-5 dolar kazancın olabilir, yabancı ülkelerden de misafir çekme şartıyla.

ikincisi ben templatemonster gibi profesyonel template hazırladım diyorsan sat, misli kazanırsın.

bu hafta içinde ben de bir templateimi görücüye çıkaracağım, hatta o kadar iddialıyım ki templatemonsterdan daha iyi bir tasarım yaptım.

sonuçta kazancını belirlemek tamamamen sana kalmış durumda.

web.doktor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birincisi, eğer template ve logolarına güvenmiyorsan ücretsiz dağıt, keywordleri uygun seçersen ve de elinde 40-50 farklı template varsa bunları bir de blog tarzı bir sistemde yayınlarsan günlük 4-5 dolar kazancın olabilir, yabancı ülkelerden de misafir çekme şartıyla.

ikincisi ben templatemonster gibi profesyonel template hazırladım diyorsan sat, misli kazanırsın.

bu hafta içinde ben de bir templateimi görücüye çıkaracağım, hatta o kadar iddialıyım ki templatemonsterdan daha iyi bir tasarım yaptım.

sonuçta kazancını belirlemek tamamamen sana kalmış durumda.

Template ve logolarıma güveniyorum o bakımdan sorun yok endişelendiğim nokta siteme gelecek olan kullanıcıların web bilgisi olması ve adsense kavramını bilmeleri. tıklama oranı az olacağını düşünüyorum. free web templates ile arama denemesi yaptım google keywords ta 74,000 arama var templates ise 3.5 milyon arama tabiki googlede o yazıyı yazınca 166 milyon site çıkıyor. karışık bir durum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5