İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Template üzerinde işlem

A

Auth

Misafir
Birkaç hosting templatei indirdim.. Bunların üzerinde çalışmak için flash photoshop bilgim vs olması gerekğyomuş.. Ben sadece yazılanların ismini deiştirerek istediğime ulaşamazmıyım yada sadece html ile.. Ben basit bir site yapmak sitiyorum bunun içinde tempalte kullanacağım ama nasıl yapacağımı gerçekten bilmiyorum..

A

Auth

Misafir
Peki atayımda burdan yardımcı olsan yine aynı işi yapmış olmazmısın.. Bana bir kaç kaynak gösterseniz yeter kendi çabamla birşeyler yapmaya çalışırım..

M

minardi

Misafir
60 dolar veriyorsun siteni online olarak daha satın almadan önce sadec yazıları nı değiştirerek kuruyorsun o haliyle yukluyor sonra parasını odeyip satın alıyorsun bukadar eğer kaynak ayıra biliyorsan bundan iyisi yok hayır bedava arıyorsan bakman lazım..

B

berojlubaran

Misafir
aynı dert

bende aynı derdi çekiyorum gerçektende çokmlazım gelenleri menüden forum sayfama yönlendirmem lazım link bırakmakla olmıycak bu yüzden sizden yardım istiyorum............

F

foxxx

Misafir
arkadaşlar html e template i bu siteden bulabilirsiniz..
www.hazirtema.net

bende birçok template indirdim frontpage de rahatlıkla değiştirilebilir..

B

berojlubaran

Misafir
ben daha öncede cevap yazmıştım üstte
çözdüm işi
bi program var bende onun üstünde işlemleri yapıp
öndan sonra siteye index atıyorum çokj güzel oluyo sen bi
editör programı indir download sitelerinden
ondan sonra baka baka çok güzel yaparsın
örnek imzamdaki adres öyle yaptım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5