İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Terbiyesiz Bile Denmez Aslında Ama.. (+16)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

MSN'de yapılan görüşmelerin mecbur kalınmadıkça durduk yere başkalarına aktarılmasına karşıyım aslında.Ancak bu insan SÖZDE meslektaşımız ve bu piyasadan ekmek yemeye çalışıyor.Veya en azından çalışacak..Buyrun az önce MSN'i açtığım anda gelen terbiyesiz mesaj..Yorum sizin..

edit : ek kaldırılmıştır.

C

ciyomiyo

Misafir
Kendi aranızdaki konuşmaları burda yazman hiç doğru değil

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizden ricam lütfen forumdaki diğer mesajlarla ilgileniniz..Bu forumda bu uyarıyı dikkate alacak üyelerin olduğuna inanıyorum..

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
durduk yere ekledı ve zırvalamaya mı basladı ?
yoksa oncesinde aranızda bir konusma gecti mi ?

C

ciyomiyo

Misafir
tamam başka mesajlarla ilgenicem son mesajımı yazıyorum işim olsa senlede çalışmam onlada

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendisi uzun süredir listemde kayıtlı.Az önce MSN Messenger'da giriş yaptım,birden pencere açıldı ve ekteki konuşma geçti.Öncesinde hiçbir şekilde tartışma olmadı aramızda.Hatta daha önce görüştük mü onu bile hatırlamıyorum..

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendisi uzun süredir listemde kayıtlı.Az önce MSN Messenger'da giriş yaptım,birden pencere açıldı ve ekteki konuşma geçti.Öncesinde hiçbir şekilde tartışma olmadı aramızda.Hatta daha önce görüştük mü onu bile hatırlamıyorum..

belki sana onları yazan o degildir bi baskasıdır (arkadasi,kardesi,amcası,halasının kızı vs vs ) uzun suredır lıstemde kayıtlı dıyorsun cunku yeni biri eklese yazsa bunları neyse

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Not:Resmi kaldırmakla iyi etmişsiniz.Bence de forumun düzeyine göre biraz ağırdı.Ama bir yandan da insanları bilgilendirmek gerekli.Eğer bu da sorun olacaksa bunu da kaldırın.Ancak kaldırırsanız sizden ricam konuyu komple silin.Çünkü eklenti olmadan konu çok anlamsız oluyor.Herkese iyi çalışmalar.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Geçmiş olsun Barış Bey.
Hosting satma yaşı düştükce seviyede düşüyor maalesef.Eğer yaşı büyük ise ozmn kişiliğinde sorun vardır o mesajı yazan insanın

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun Barış Bey.
Hosting satma yaşı düştükce seviyede düşüyor maalesef.Eğer yaşı büyük ise ozmn kişiliğinde sorun vardır o mesajı yazan insanın

Bu işin yaş ile alakasının olmadığını belirteyim .. Kişilikle alakalı bence ..

Yaşa bakıldığında olgun gibi görünen ama yeri gelince 5 yaşındaki kardeşimden daha çocukça davranan insanlar bence daha beter ..

Ve bunları yapanların orada burada "ben hosting satıyorum" diye dolaşmaları ise işin en üzücü yanı ..

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bunları yaptiktan sonra ellerine ne geçiyorki ya :S İnsanların gözünden düşmeye değermi ya. Yazıkkk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5