İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Tertemiz PR 3-4-5 NoFollow - Alexa 779 Sadece 5 LİRA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_joker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar uzun süredir dofollow-nofollow calışması yaptım kendi sitelerime bir çok sitemi 20k üzeri yaptım(örnek verilir)

ancak maddi sıkıntı nedeni ile bu işe giriyorum elimde 5k üstü site var hepside alexa ve pr değeri yüksek siteler.Artık tek tek satacağım..

43 Adet Alt Sayfa Fiyatı 5 Lira veya 3 $ Paypal ‘dır.

3.png
--> 33 Alt Sayfa
4.png
--> 5 Alt Sayfa
5.png
--> 5 Alt Sayfa

Yorumlar onaysızdır.Bazı yapmış olduğunuz yorumlar denetime alınır ancak onaylanıyor(düzenli yorum yapmanız gerkeiyor 2-3 kelime ile)

site alexa değeri dünya sıralaması 779 dur mükemmel bir düzeyde bu alexa değeri bile size yarar sağlayacaktır.

Ekleme yapılıyormu ?

ben ekleme yapmıyorum bir ameliyat oldum ve malesef uzun süre ayakta olamıyorum

Yorumlar silinirmi
silinmez eğer silinirse 1 gün içinde yenı siteler tarafımca size verilecektir(çok falza site var sorun değil yanı)

Lİnkler Nofollow yarar sağlarmı ?
bu zamana kadar hiç bir link almadım para verip neden alayım ? inanın cok cok cok fazla karşılaştım bu durumla herşeyim üzerine bahse girerim nofollow linkin hiçbir zararı yok dofollowdan biraz daha az yararlıda olsa mükemmel işe yarıyor

Sayfalarda Link çıkışı adeti
43-45 alt sayfada max. link cıkışı 10 adeti geçmemektedir

Ödeme Şekilleri : Türkiye İş Bankası - Paypal

nOT: Talep olursa bende ekleme yaparım +5 lira karşılığı

mail: [email protected]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5