İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tesbih Galerisi

e-tesbih

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tesbih sanatının devi Sylvanas Doğal Taş Takı ve Tesbih Dükkanı toptan fiyatına satıslarla müşterilerimizin karsısında

güzel yorumlarınızı beklıyorum:kahve:

http://www.e-tesbih.com

Adwors

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba,

paypal odemesi kabul ediyorsaniz lutfen om ile bana ulasin.

e-tesbih

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal hesabım mevcuttur istediginiz zaman sipariş verebilirsiniz saygılar

GÖKHAN SARIASLAN:kahve:

Güncel! sitede çok değişiklikler olmuştur şiddetle incelenmesini tavsiye ediyorum

Razamana özel fiyatlar ve özel ürünlerle karsınızdayız

e-tesbih

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabiki mumkundur dilersen site uzerınden alısverısını tamamlayabılır odeme metotlarından hangısı sana uygunsa onu secerek ıslemını tamamlayabılırsın yada Özel mesajla kargo bılgılerını gonder forum dan alısverıs yaptıgın ıcın %10 ıskonto uygulayabılırım kargo ucretını bedavaya getırmıs olursun tercıh senın :)

.. tüm forum uyelerı ıcınde gecerlıdır burdan alısverıs yapan arkadaslarıma %10 ıskontom vardır

YunusY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
resimler boyutlandırılmadıgı için içerik kısmında sıkıntı oluyor ilgilenirsen müşteri kaybetmezsin :) bir kusur bir mülteri kaybeder.. Hayırlı satıslar site ve tesbihler hoş :)

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
hayırlı satışlar gözüme bir tane tesbih takıldı en kısa sürede sipariş vermeyi düşünüyorum

e-tesbih

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginize cok tesekkur ederım yogunluktan ılgılenemedım ılk fırsatta boyutlandırmaları yapıcam :)

siparis vermeden once bılgı verınız veya sıparısle bırlıkte forumdan sıparıs verdıgınızı bıldırınızkı %10 iskonto uygulayabıleyım

hayırlı ramazanlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5