İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tesbihediye Tesbih Çekilişi

Saviatoar

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Öncelikle Herkese İyi Forumlar
Tesbihediye.com Olarak Bir Çekiliş Gerçekleştirmek İstiyoruz Çeşitli WebMaster Forumlarında Bu Çekilişleri Daha Önce Yaptık Burada Bir İlk Olucak
Daha Önceki Çekilişlerimiz Link :
Çekiliş :
Cekilis1 ----Cekilis2

Sarı Arpa Kesim Usta İşi Sistemli Sıkma Kehribar Tesbih
Çekilişe Katılmak İçin Yoruma Katılıyorum. Yazmanız Yeterlidir
Çekiliş Kazananı 15.05.2019 Belli Olucak
İnstagramdan Anneler Gününe Özel Kolye Çekilişi :
Tesbihediye

sari-arpa-kesim-usta-isi-sistemli-sikma-kehribar-tesbih.jpg

Son düzenleme:

Utayist

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
22
Yanlış anlaşılma olmasın ama diğer yerde işletme hakkında yorumlama sistemi ile bu çekiliş düzenleniyor bir birinden ayrı değil mi bu çekilişler ? Aksi halde haksızlık olacağı kanaatindeyim. Ben orada işletmeniz hakkında değerlendirmede bulunarak katıldım bu çekilişe. Çekiliş bir birinden ayrı ise benim için bir problem teşkil etmiyor.

Saviatoar

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Yanlış anlaşılma olmasın ama diğer yerde işletme hakkında yorumlama sistemi ile bu çekiliş düzenleniyor bir birinden ayrı değil mi bu çekilişler ? Aksi halde haksızlık olacağı kanaatindeyim. Ben orada işletmeniz hakkında değerlendirmede bulunarak katıldım bu çekilişe. Çekiliş bir birinden ayrı ise benim için bir problem teşkil etmiyor.
Her Foruma Özel Olarak Yapılıyor Çekilişler Yani Bu Forumda Katılanların Haricinde Başka Bi Yerden Katılım Olmucak O Yüzden Haksızlık Olmaz

Utayist

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
22
Merhaba çekiliş sonuçlandı 2 hafta oldu fakat tesbih ile ilgili bir gelişme yok. Son durum nedir ?

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

@kuzgun @Syst3m Hocam iyi günler, konu ile ilgilenir misiniz ? Yanlış anlaşılmasın ben hediyesin de değilim. 3 hafta oldu yazdığım da arkadaş onayladı bilgileri, ama hala ses yok. Kişisel bilgilerimi paylaştım sonuç olarak. Eğer çekiliş geçersiz ise aynı arkadaşın forumda aynı yöntemle bir kaç konusu daha var onlar emeklerle ilgili mağduriyet olmaması adına burada size sesleniyorum. Bu yanlış bir durum ise mesajımı silebilirsiniz, iyi günler.

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

Konuya iki yetkili etiketledim fakat geri dönüş dahi olmamış açıkçası üzüldüm, yıllarını almış en köklü forum sitesine yakışır bir durum değil. Konu ciddi bir konu, bence dikkate alınmalı ve bir cevap almalıyım.

Teşekkürler.

@ŞeMSi @KaRNeC

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5