İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teşekkür ederim, mutluyum :)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu konu alakasız ve saçma bi konu olmasıyla birlikte şu anda içimde ne varsa onları yazmayı karar vererek "yeni konu" butonuna bastığım bir an.

Bu foruma bir arkadaşımın tavsiyesiyle gelmiş olup, az zamanda çok şey öğrendiğimi söyleyebilirim.Bu konuyu açma sebebim 1000. mesajım olacağındandır.Bu forumda 1000. mesajım oldu.

Sizlerle birlikte çok şey öğrendim, bende olan acizane bilgilerle elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalıştım.
Browserıma her "forum.iyinet.com" yazışımda içimde bir merak ve kalite/güven ikilemini hissettim.

Forumdaki üyelerin seviyesinin genel olarak yüksek olmasından kaynaklı olacak, gerek siyasal gerek dinsel gerek bilimsel tüm tartışmalarda zevk ala ala post attım.Ve bugün farkettimki mesaj sayım 1000e ulaşmış.

Sizlere, bu ortamı oluşturanlara ve iyilik yapma duygusunun menfaatlerden üstün olduğunu insanlara gösterenlere bir kez daha teşekkürü borç bilirim.
Sağ olun varolun.
İyinet ailesinde olmaktan kıvanç duyuyorum :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok güzel yazmışsın benim gibi bir cok insanında hislerini anlatmışsın.
Umarım 10000. mesajında da bu görüşlere sahip olursun..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ruen sen de kaliteli olgun bi arkadaşımızsın daha binlerce mesajını sağlıkla görürüz umarım.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dayanamadım aştım 1000 i .. 1 gün dursun dedim 1000 olarak :D

db.gen.tr 150.000$ istiom ona göre :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5