İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teşekkürler Hem FB Hem GS ya...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Her iki takımada teşekkürler ederek.. "İyi oynayan kazansın" sözü yine bu maçta iyiyi belli etti..
Arkadaşlar amacım polemik değil polemik olmasın lütfen...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kazanan takim, kaybeden taraftar. Bugun konusulmasi gereken tek konu bu. Mac, pozisyonlar, goller degil muhim olan insanlik. Ne kadar stres ve baski altinda olursa da olsun klubun taraftarina yakismayan isler yapildi. Onca zor maclarin arasinda Fenerbahce akilli oynadi ve kazandi, tek tesellimiz bu.

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kazanan takim, kaybeden taraftar. Bugun konusulmasi gereken tek konu bu. Mac, pozisyonlar, goller degil muhim olan insanlik. Ne kadar stres ve baski altinda olursa da olsun klubun taraftarina yakismayan isler yapildi. Onca zor maclarin arasinda Fenerbahce akilli oynadi ve kazandi, tek tesellimiz bu.

Hani diyoruz ya Türkiye de ne düzgün felan. iişte bu olay artık Spor da futboldada var. şu 1 haftadan beri yapılanlar. ve özllikle derbi maçının beklendiği ortada. ortamı gerdiler. haklı yada haksız olarak. sırf reyting denilen lanetolası şey yüzünden. futbolcular dersen stresli taraftar dersen stresli. sanırım galatasaraylılarda bir polis bıçaklamışlarmı nolmuş. ne gerek var Allah aşkına bunlara. sevdiğiniz kulübünüz size şimdi bakacakmı. masraflarınızı karşılayacakmı..
Bence taraftar olarak değilde, biraz olsun insanlık olarak bilinçlenelim. bundada en büyük pay medyada.
ben istemezmiyim galatasaraylı arkadaşlarımla aynı yerde maç izlemek. ama olmuyo. birbirimizi kırabileceğimiz düşüncesiyle farklı yerlerde maç izliyoruz.
Halimize şükretmek lazım. daha büyük olaylar olmadığına..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Galatasaraylı arkadaşımızın birtanesi de biraneden çıkıp üzerinde sırf Fenerbahçe forması var diye adamları dövmüşler içerden de bira bardakları falan atılmış.. Hep medya gazı hep cahillik hep birilerinin kuklası olma isteği artı bizden de yokmu (Fenerbahçeden) elbette var ama olay takım olayı değil hangi takımlı olursak olalım önemli olan Angelo nun da dediği gibi İNSANLIK bir spor uğruna insanlığı kaybetmemek lazım bence olay budur....

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet bende şunu dile getirmek istiyorum 25 tane yabancı yazarın yer aldığı bir maçta teknik direktör Gerets kafasının kanaması ve yine başka bir yabancı olan Mondragonun kafasına ses bombası atılması inan ne Galatasaray ne Fenerbahçe filan değil olay ben insanlığımdan utandım.

Yani bu mudur Türkler?O zaman onlar gidince gazetelerine yazmayacaklar mı sanıyorsunuz?Barbar Türkler aynen devam diye.Yazık yazık çok yazık...

Sonra hep aynı görüntüler koltuklar kırıldı,tuvaletler kırıldı.Yaw bu yıllardır kan davası gibi sürüp gidiyor.Galatasaray kadıköyde,Fenerbahçe Alisamiyende kırmadık şey bırakmıyorlar.

Bu kıran arkadaşların eğitim seviyesi düşük olduğu için ne yaptığının farkında değil.Hele o bazı (aklı geri) insanların Beşiktaş yazan otobüsleri veya plakasında Gs vb. yazan araçları kırmaları dökmeleri aklım almıyor.Bu nasıl bir olaydır.Yaw vurduğu otobüs kimin i.e.t.t kimin?Bunu idrak edemeyecek kadar acizler.Neyse konuşursam çok yazmak gerekicek.Hani bir slogan varya eğitim şart gerçektente öyle.

Ama bugün okullarda gördüğümüz İntegralin yanında sanırım öğretimde gerekiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5