İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

teşekkürler iyinet

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
şimdi fark ettim, yeni mesajlar kısmında link değişimleri çıkmıyor. çok güzel olmuş bu şekilde, artık yeni mesajlara tıkladığımda kayda değer şeyleri görmek güzel bir duygu :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben basından beri söyledim, simdi de söylüyorum. iyinet'i sevmeyenlerin karınca kadar beyni yoktur :D

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet gerçekten çok iyi olmuş
bide geyik kısmına yazılan mesajlar sayılmasa o da hiç fena olmaz
iyinet in eli değmişken belki onu da aradan çıkartır

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bence süper olmus görüntü kirliliğinden başka hiç bir anlamı yoktu..

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
çok kullanmıyodum ama iyi olmuş.

bi de geyik forumu kalktı mı yoksa sadece bende mi görünmüyor :) adresten girince konular görünüyor ama site anasayfasında filan forum linki yok :))

depeche

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harika olmuş sürekli link değişimlerini görmekten başım dönüyordu :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neydi o yeni mesajların çoğu link değişimiyle ilgiliydi, okuyacak konu bulmakta zorlanıyordum, güzel olmuş böyle.

cevirmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet forumlarinin kaliteside bu degisikligi gerektirirdi zaten, tesekkurler, link degisimi yapan arkadaslara saygiliyim ama bence cok abartiyoruz, 10 siteyle link degisimi, felan gibi basliklar oluyor, herkes her zaman soyluyor, en guzel yol ozgun icerik ve hic kimsenin dusunmedigini yapmaktir.
benimde 2-3 sitem var ama link degisimi felan yapmak icimden gelmiyor, cunku sitelerimde okunmaya deger, tiklanmaya deger bir sey varsa zaten, bulan bulur onu zaten.

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link değişiminin yeni mesajlardan kalkması çok büyük bir harekettir bence. Geç kalınmış bir uygulamaydı hatta. Teşekkürler.

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görüntü kirliliğinden başka bişiyede yaramıyodu. düşüneni tebrik ederim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5