İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teşekkürler Surkenthost

B

Bedavalar-Net

Misafir
kosasnet ben insaat isciyisim bunu msn imde kayitli 184 kisiden bilmeyen yok,host satmiyorum ama kendi capimda site yapmaya calisiyorum.Insaat iscilerini böyle bu diyologa karistirman cok yanlis,hani derler ya ekmegini tastan cikartiyoruz ,iste biz insaat iscileride aynen bu sekilde ekmegimizi tastan cikartiyoruz Allaha sükür.Üsütüne alinan alinsin demissin hic umarsizca ama bence bir kez daha düsün.Üstüme alinmadim ,yaram yok gocunayim sadece insaat isi yapipda basarili bir sekilde host satamazmi insanlar.Insanlari kücük görmek kadar kötü birsey yok,senin adina üzgünüm,foruma ugramama karari almistim söyle bir dostlara bakinayim derken bu yaziyi görmem beni bir kez daha soguttu forumdan.

herkeze selamler sevgiler arkadaslar.

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış anlamışsınız, konu hakkında hiç bir bilgisi olmayıp bu işe soyunanları kastettim. Aşağılama vss kesinlikle olamaz.

H

hikayebul

Misafir
Yaw bu surkent midir tanimam etmem ama iyi yapilan seyleride alkislamak gerekli.Dolandirici olmayan birini bu kadar baski olursa illa dolandirici yapacaklar yahu.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bedavalar-Net' Alıntı:
kosasnet ben insaat isciyisim bunu msn imde kayitli 184 kisiden bilmeyen yok,host satmiyorum ama kendi capimda site yapmaya calisiyorum.Insaat iscilerini böyle bu diyologa karistirman cok yanlis,hani derler ya ekmegini tastan cikartiyoruz ,iste biz insaat iscileride aynen bu sekilde ekmegimizi tastan cikartiyoruz Allaha sükür.Üsütüne alinan alinsin demissin hic umarsizca ama bence bir kez daha düsün.Üstüme alinmadim ,yaram yok gocunayim sadece insaat isi yapipda basarili bir sekilde host satamazmi insanlar.Insanlari kücük görmek kadar kötü birsey yok,senin adina üzgünüm,foruma ugramama karari almistim söyle bir dostlara bakinayim derken bu yaziyi görmem beni bir kez daha soguttu forumdan.

herkeze selamler sevgiler arkadaslar.

Sen bu dunyadan da sogumussundur simdi, aya kac bence.

H

Hetfield

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Sen bu dunyadan da sogumussundur simdi, aya kac bence.

Merhaba,

Bence arkadaş sonuna kadar haklı,insanları küçük görmek basit insanların düşünceleridir.Arkadaşı tanımıyorum ama ben haklının yanındayım.

Ayrıca şunu söyleyeyim böyle birşeyde de bir yöneticinin de böyle birşey yazması üzücü.İmam osurursa cemaat sı.ar . yakıştıramadım açıkçası iyinetadmin.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Neden ki, bir yanlis mi yaptim?
Sonucta bu yaziyi yazanlar da bu dunyada yasamiyormu Hetfield?

H

Hetfield

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Neden ki, bir yanlis mi yaptim?
Sonucta bu yaziyi yazanlar da bu dunyada yasamiyormu Hetfield?

Yanlış olan şey adamla dalga geçmen,adam ciddi bir şekilde yazmış ve haklıda ne demek yani inşaat işçisini küçük görme hakkını kim veriyor diğer arkadaşa.Yani daha sonra seninde dalgalı bir mesajını görünce zoruma gitti açıkçası.Şuana kadar hiç inşaatta çalışmadım,o arkadaşıda tanımıyorum ancak ne bileyim zoruma gitti sanırım...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Hetfield' Alıntı:
Yanlış olan şey adamla dalga geçmen,adam ciddi bir şekilde yazmış ve haklıda ne demek yani inşaat işçisini küçük görme hakkını kim veriyor diğer arkadaşa.Yani daha sonra seninde dalgalı bir mesajını görünce zoruma gitti açıkçası.Şuana kadar hiç inşaatta çalışmadım,o arkadaşıda tanımıyorum ancak ne bileyim zoruma gitti sanırım...

Ben insaatta calistim. Zora gidecek bir durum yok, o da bir meslek.
Farkindaysan ben meslegi ile dalga gecmiyorum.
Ondan once yazilanlar da benim mesajimi baglamaz, yazan kisiyi baglar.
Ustelik o arkadasi ben forumlardan taniyorum, uzun sure burada moderatorluk de yapti ve kendi istegi ile de moderatorlukten ayrildi.

H

Hetfield

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Ben insaatta calistim. Zora gidecek bir durum yok, o da bir meslek.
Farkindaysan ben meslegi ile dalga gecmiyorum.
Ondan once yazilanlar da benim mesajimi baglamaz, yazan kisiyi baglar.
Ustelik o arkadasi ben forumlardan taniyorum, uzun sure burada moderatorluk de yapti ve kendi istegi ile de moderatorlukten ayrildi.

Neyse sanırım aranızdaki eski ilişkiden geliyordur ozaman yazdığın.Ama dışardan güzel gelmedi söylemek istedim sadece...

B

Bedavalar-Net

Misafir
Haber cabuk yayiliyor benim hakkimda yazisma oldugunu söylediler.

Öncelikle iyinet admin sanirim benim forumu kötüledigimi zanletmis oysaki moderatörlükten ve bu forumdan neden ayrildigimi cok iyi bilmesi gerek sasirdim dogrusu yazimi alaya almasina.Moderatörlük yaptigim sürecede severek yaptim.Meslegimle dalga gecilse ne olur banka müdürü olsun,mühendis olsaun adam olmadiktan sonra önemi yok(lafim meclisten disari).Bende biliyorum iyinet adminin meslekle alakali yazmadigina onun dalga gecmesi bu forumdan sogudum lafim üzerinedir,oysaki ne olursa olsun bir yöneticinin bu sekilde yazmamasi gerekliydi.Yani her insan bir kac olaydan sonra bazi seylerden soguyabilir gayet normal,böyle kisileri ben noimal karsiliyorum dalgada gecmiyorum.

saygilar.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bedavalar-Net' Alıntı:
Haber cabuk yayiliyor benim hakkimda yazisma oldugunu söylediler.

Öncelikle iyinet admin sanirim benim forumu kötüledigimi zanletmis oysaki moderatörlükten ve bu forumdan neden ayrildigimi cok iyi bilmesi gerek sasirdim dogrusu yazimi alaya almasina.Moderatörlük yaptigim sürecede severek yaptim.Meslegimle dalga gecilse ne olur banka müdürü olsun,mühendis olsaun adam olmadiktan sonra önemi yok(lafim meclisten disari).Bende biliyorum iyinet adminin meslekle alakali yazmadigina onun dalga gecmesi bu forumdan sogudum lafim üzerinedir,oysaki ne olursa olsun bir yöneticinin bu sekilde yazmamasi gerekliydi.Yani her insan bir kac olaydan sonra bazi seylerden soguyabilir gayet normal,böyle kisileri ben noimal karsiliyorum dalgada gecmiyorum.

saygilar.

Yonetici neden boyle yazmamaliydi? Yonetici foruma istedigini yazamiyacakmi?

Hatirlarsaniz, moderator oldugunuzda moderator forumunda bir yazi var. Ozetle o yazida soyle diyor "Kendinizi degistirmeyin, forumda onceden nasilsaniz oyle olun, fazla mesaj editliycem diye kendinisi SIKMAYIN" .

Ben burada size model olmak durumunda degilim, o isi ogretmenleriniz ve ebeveynleriniz yapiyor.

Ben sizi yonetmiyorum, forumu yonetiyorum.

P

Pco

Misafir
Burayı biz en iyisi Web hostingcilerin Tartışma Platform mu yapalım. Belki de 1 aydan beri bu boyle devam ediyor. Konu hemen dagılıyor. Aslında Tartışma platform'u yapsanız iyi olur. Bu aylarda ilgi çok oluyor..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostbul forumları kapatıldığından beri hostingciler nereye saldıracağını şaşırdılar. ne güzel orada gövde gösterisi yapıyorlardı, şimdi buraya da saldırıyorlar.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin' Alıntı:
Yonetici neden boyle yazmamaliydi? Yonetici foruma istedigini yazamiyacakmi?
Evet. Yönetici, foruma istediğini yazamaz.

Bedavalar.net : kosasnet dalga geçmek için yazmamıştır zaten. Alınma üstüne :)
Öğretmeninden selamlar ;)

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yönetici neden istediğini yazmasın bu insanın kendi evinde ayaklarını uzatıpta tv izleyememesi gibi birşey olur.

Bedavalar-Net

nickinin eski rengine alışnıştık niye değiştirdinki gerçi fareyle üstüne gelince eski rengine dönüyor ama.

ayrıca host işine gelince insan eğerki dürüstse vede maddi kaynağı varsa teknik bilgiside olması lazım bunlar olduktan sonra asıl mesleğinin önemi yok en iyi şekilde yapabilir.

ama öteki adam olmayan şeyleri varmış gibi gösteripde insanları dolandırıp kaçarsa :mad: daha sonrada yeni bir şekilde tekrar farklı adlarla yine aynı seyi tekrarlarsa işte bu adam isterse bill gates olsun yaramaz. (bill gates i nasıl bilrsiniz iyiii biliriz.)

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
misafirine göre değişir çok yakın arkadaşımsa donla bile otururum ... şu an forumdaki seviyeye göre admininde biraz bize uyması gayet normal.demak adminde bize benzemeye başladı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5