İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teşekkürler Surkenthost

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TÜRKİYE HEMOFİLİ FEDERASYONU RESMİ WEB SİTESİNİN SPONSORLUĞUNU ÜSTLENDİĞİNDEN DOLAYI TÜM SURKENTHOST YETKİLİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİM
BU ZAMANDA 2 GB ALAN VE DOMAİNİ BEDAVADAN ÖMÜR BOYU VERMEK HER BABA YİĞİDİN HARCI DEĞİL.
WWW.SURKENTHOST.COM TEŞEKKÜRLER ;)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e iyi artık hemofili mp3'leri yayınlarsınız o alanda. 2 gb alanı ne yapacaksa federasyon.

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayy alllam yaa ...... zokacak 2 gb alanı federasyon töbe töbee :mad:
diğer konuyu okursan anlarsın gerekli açıklamayı yaptım.. :mad:
anlamıyorsan benn ne yapabilirim ben 500 mb- 1.000 mb arası bi alan istedim surkenthost kendi isteği ile 2 gb verdi :rolleyes:

S

Surkent

Misafir
SpYTaZz' Alıntı:
sınırsız bw verir gibi olmuş bu :D
Surkenthost'un batmaması dileği ile...

saygılar

Surkent Host Internet Hizmetleri Batmaz.

Şuanda Amd 3000 1024 Ram Sunucum Boşta Kullanmıyorum. Büyük Sermaye Bağladık Bu İşe Yavaş Yavaş Meyvelerini ALıyoruz. Yakında Kamyonlarla Alacaz. Herkesin Allah Yolunu Acık Etsin..

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Surkent' Alıntı:
Surkent Host Internet Hizmetleri Batmaz.

Şuanda Amd 3000 1024 Ram Sunucum Boşta Kullanmıyorum. Büyük Sermaye Bağladık Bu İşe Yavaş Yavaş Meyvelerini ALıyoruz. Yakında Kamyonlarla Alacaz. Herkesin Allah Yolunu Acık Etsin..

Dostum batar demedim ama büyük konuşmamak gerekiyor bence allah daha çok versin

S

seven7

Misafir
ya ben gercekten cok SIKILDIM bu surkenthost hikayelerinden.ya sen biraz profesyonel olsan buralarda bu sekilde post yazmazsin/yazdirtmazsin.siz butun gununuzu forumda post atarak mi harciyorsunuz? ( acaba nasil reklam yaparim seklinde ? )

sayin iyinet admin'leri lutfen artik gereksiz surkenthost post'larini silmeye davet ediyorum sizi...forumda "surkent surkent surkenthosttttt" lardan gecilmiyor...

dip not: Bu arada sana kisisel tavsiyem kendine cok guvenme batmam seklinde...

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karışmayın bakayım surkente şişşşşşşşş o işini bilir. :D:D
ona bir ben karışırım.
o benım canım canım :D

yakında hosting olayını komünist düzene sokacak. herkeşe eşit host verecek surkent yok öyle 2 giga 3 giga herkeşe 5 mb alan.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte bi surkent reklamı daha

dostum bıktık senin reklamlarından ya her foruma girdiğimde surkent yazısı görmekten bıktım ver reklam parasını şu foruma bannerini koydurt veya popup açtır üye olarak konularını görmekten bıktım!

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baaakınnn laf söyletmem surkente
ne reklamından bahsedionuz türk internetine eşsiz katıksız katkıları olacak onun.

duymadınızmı server filolarıyla adolf gibi tarımar edecek piyasayı.
şuan Şuanda Amd 3000 1024 Ram Sunucum Boşta Kullanmıyorum. ne demek bu atom bombası tesiri gösterecek bir çalışmayla ugrasıyor.

amerika irandan sonra surkente de çökebilir. benden sölemesi

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
git telefon aç teşekkür et, mail at teşekkür et ama ne foruma yazıyorsun banane senin teşekkür dileğinden...

SpYTaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamın iyisi kötüsü olmazmış kendisi durmadan ilgiyi üstüne çekebiliyor.
umursamamak gerekiyor aslında yada forumda reklam yasaklanacak...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende burdan babama teşekkür ediyorum beni bu yaşa kadar getirdi allah razı olsun

teyzeme amcama halama burdan selamlar hepsini çok seviyorum

sıradaki parçada biricik aşkım a gelsin sizi çok seviyorum..

A

AtaCan

Misafir
h4x0r' Alıntı:
bende burdan babama teşekkür ediyorum beni bu yaşa kadar getirdi allah razı olsun

teyzeme amcama halama burdan selamlar hepsini çok seviyorum

sıradaki parçada biricik aşkım a gelsin sizi çok seviyorum..

süper :):):)

S

Surkent

Misafir
Adam Teşekkür ettiyse reklam mı ? konulara yorum yazmak reklam mı. zaten üstte reklamım var ne gerek var.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her konuya şunu yazmasan şaşarım görmemişin bi reklamı olmuş heryere yazmış

host firmam yok sırf gıcıklık şu hostbul a reklam verecem :D

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
surkent emmolu biz küçük adamlarız. geyik yaparız böyle platformlarda sen gel bize katılma. gencsin. düzeyini koru ve baş baş yap.

ne güzel dedin yukarda reklamım var. hep orada kal sessizce .

S

seven7

Misafir
evet reklam tesekkur etmek bu sekilde bence...forum sizin degil arkadaslar icimiz disimiz surkent oldu...kusucam artik yeter yani...birkere en ustte senin degil hostbulun network reklamlari var(herkesin cikiyor) , sen en iyisi iyinet'ede ver reklam boyle olmuyor post yazmakla...

host firmam bilmemne ivir zivir...ne derece sistem bilginiz var onuda ayrica merak ediyorum...

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inşaat'ta çalışan adamlar bile host işi yapmaya başladı artık , iyice cıvığı çıktı

not: üstüne alınan alınabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5