İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

test ücreti hakkında

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
selam arkadaşlar adsense hesabımda birikmiş dolarlarım var bu almak istiyorum pin geldi test ödemesi içinde 1 temmuzda test ödemesi başlattık 10 gün içinde hesabınızı kontrol edin diyor bu günde ayın kaçı oldugu malum hala tık yok ne yapmam gerek acaba yoksa biraz daha beklesek bi zararı olurmu kolay gelsin

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
kontrol ettinizmi internet şubesinden ufak bir ödeme geliyor 0,40 gibi eğer yatmamıssa
" [email protected] " mail atmanı tavsiye ederim

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam hesabımda 1,13 tl var ama eski kalan hesabmı yoksa adsensemi yatırdı hiç bilmiyorum valla ögrenebilirmiyim acaba bankamdan

gokozlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam hesabımda 1,13 tl var ama eski kalan hesabmı yoksa adsensemi yatırdı hiç bilmiyorum valla ögrenebilirmiyim acaba bankamdan

tabıkı ogrenebılırsın.. buyuk ıhtımalde o dur yanı.... tel ac hesap ozetlerınden solesınler. ya da ınt bank. wrsa kendın de bakablırsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi