İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Testere 3 - İZLENDİ..Yorumlar

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dün (cuma) saat 16.30 da pendik oscar sinemasındaydım.
Kız arkadaşım yüzünden bi kaç sahne kaçırdım ama gene mükemmel bi film.

Filmin başlarında diğerleri gibi değil diceksiniz ama gene filmin sonunda JOHN un pardon senaristin zekasına hayran kalacaksınız..

Gitmeden önce yapmanız gerekenler:
-İzlemediyseniz testere 1-2 yi izleyin çünkü testere 3 de bu iki filmin perde arkalarını fln gösteriyor.Bu yüzden sonradan 1-2 izlemek zevksiz olur
-Film dedektif mathews ile başlıyor. 2 yi mutlaka izlemeniz gerek
-John gene insanlara çok harika mesajlar veriyor.
-Amanda çok acımasız.John gibi değil.İnsanlara yaptığı oyunlarda onlara kurtulma şansı tanımıyor.

Mutlaka izleyin derim.Ben şanslıydım cuma günü iş günü olduğundan sinema bomboştu.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Ve 2 İzlemeyen Zanetmem 3 De Anlasın Hepsi Bir Birine Baglı CUnku Testere 3 Gercekten Cok Guzel Yapmıslar.

Komik Olan Seyde Korkunc Bir Film 4 Cıktı Ve Testereyide Konu ALmıs :) İzleyin Gulmekten Olursunuz.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 Ve 2 İzlemeyen Zanetmem 3 De Anlasın Hepsi Bir Birine Baglı CUnku Testere 3 Gercekten Cok Guzel Yapmıslar.

Komik Olan Seyde Korkunc Bir Film 4 Cıktı Ve Testereyide Konu ALmıs :) İzleyin Gulmekten Olursunuz.

o filmin benim için ayrı bi komedisi var
film türkiyeye gelmeden 2 ay önce seyrettim ben.
korsanda sınır tanımıyorlar artık :D
testereyi konu alma sahneleri dışında kmik sahne yok zaten

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ruenin mesajında yazdığı gibi bi durum var bu filmde sanıyorum. yani ilk kez insanlara işkence eden ve onları ölüme sürükleyen birinin felsefesini izleyici beğeniyo. bu size nasıl geliyo?

ben de izlicem işe kızı karıştırmak aslında iyi oldu mu pek emin diğilim umarım 3 film tahminimden iyidir.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pendik oscarda oynuyorsa benimde arkadaşlara testere 3 sözüm vardı bugün müsaitlerse bi toplanıp gidelim bizde :)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ruenin mesajında yazdığı gibi bi durum var bu filmde sanıyorum. yani ilk kez insanlara işkence eden ve onları ölüme sürükleyen birinin felsefesini izleyici beğeniyo. bu size nasıl geliyo?

ben de izlicem işe kızı karıştırmak aslında iyi oldu mu pek emin diğilim umarım 3 film tahminimden iyidir.

sadece işkence olsa o kadar beğenilmezdi.Önemli olan ve anlatılmak istenen burada insanlara hayatlarının değerlerini bilmedikleridir.

Bunun basit bir örneği bizim TV kanallarımızda sırlar dünyası gibi programlardır.İnsanlara dini yolla aşılıyorlar bu önemli şeyleri ama testere de somut olarak öldürülerek.Ama olağan üstü bir zeka ürünü söz konusu olduğundan dikkat çekici.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hosteldeki bazı noktalar da fikir açısından çok iyiydi bence ama gerçekten o filmde tarantino ismi geçmeseydi bu kadar rağbet olmazdı.

ruen felsefe derken neyi kastettiğimi düşündün ki? :)

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Testereyi 3ü Seyretiginizde Korkunc Bir Film 4üde Seyretmeyi Unutmayın :):):)

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o filmin benim için ayrı bi komedisi var
film türkiyeye gelmeden 2 ay önce seyrettim ben.
korsanda sınır tanımıyorlar artık :D
testereyi konu alma sahneleri dışında kmik sahne yok zaten

testere harici bir sahnesi var ilk baslarda cok komik adam ilac iciyo ismini soylemiyorum ilacın . kedi ordan saldırıyor ben orda koptum yaw :D

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar izlememiş arkadaşlar için yorumları kısıtlı tutsanız?

ayrıca ben 2yi daha çok beğenmiştim..

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben filmi dün izledim ve izlemeden de bu konuya girmedim:) Eski mesajımı editliyorum benim üstte yazanda editlesin de yanlışlık gören falan olur tadı kaçmasın filmin

Crash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pendik oscarda oynuyorsa benimde arkadaşlara testere 3 sözüm vardı bugün müsaitlerse bi toplanıp gidelim bizde :)
Film için teşekkürler.Ameliyat ve mısır cipsi fena gitmiyo.Komik olansa film aradan sonra 2. kısmı başladığında arkalardan birileri kusmaya falan çalıştı bizde mısır yiyoduk :)

oscar sinemesinıda hiç anlamıyorum binanın altını kazarak her sene 1-2 salon açıyolar :D

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk filmin tadı hala damağımda kaldı.O hyecan bence ne 2'de nede 3'de var.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
3, 1 ve 2 ye göre çok daha pskopat olmuş, hatta azıtmış bile biraz. :) 4 nasıl olacak kim bilir...

birde, olaya farklı bi yönden daha bakmak lazım. bunu yazan ve yöneten adam nasıl düşünüyor bunları? ben en çok bunu düşündüm. haketten demek ki adamın içinde varki yapabiliyor bu filmi. adamda pskopat :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5