İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Testere 4 Duyuruldu

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Testere 4 , 2007 gene aynı tarihte amerikada halloween de trkyede 3 kasımda çıkıyor.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benım Gorusume GOre Testere 4 Dİerleri Gibi Guzel Olmayacak Cunku Butun Filimler İLk BAsta Guzel Olurlar SOnra Bozulurlar.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya arkadaşım yanlış düşünüosunuz atın kafanzıdan testere için geçerli değil bi

LOTR 3 tane seri yaptı 3 üde harikaydı.

testere 1 varken 2 si içinde aynı şeyi söylediler süper oldu. 3 içinde diodunuz dün gördük :D
şimdi 4 için aynı geveze yorumlar başladı :D

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Korku filmlerini hic sevmem... Durup dururken insan kendini neden korkutuyor anlamiyorum.

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasim insanin mutlu olmaya ihtiyaci oldugu gibi biraz da korkmaya ihtiyaci var ne ole surekli pozitif olaylar..:)

biraz da negatif olaylar gorelim..:)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
henüz 3 ü görmediğim için yorum yapamicam bir ve iki süperdi tabi ki. bunu bi halloween geleneği haline mi getiriyolardır nedir:)

korku filminin negatifle pozitifle ilgisi yok. korku gerilim filmlerinde beklenmedik şeyler olur gösterilir bu da insanda heyecan ve şaşkınlık yapar bu da adrenaline müteakiben insanı iyi hissettirir. mesela niye insanlar o kocaman ters mers dönen trenlere biniyolar? niye banci campink yapıyolar? bundan işte. korku filmi delisi olarak o trene hayatta binmem (gerçi uçmak istiyorum mesela yamaç paraşütüyle niye olmasın?) ama en korkunç en gerici film olsun zevkle izliyorum. hatta bazen iki üç gün uyuyamadığım bile oluyo o bile zevkli oluyo. ilginç bi zevk tabi. bi tercih zevk meselesi.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
testere bir korku filmi değildir
testere bir psikolojik gerilim filmidir.insanlara , insanların en çok korktuğu ölümle tehdit ederek bişiler öğrenmesini sağlıyor. aslında teorikte katil değil yapan kişi. kurtulmaları için yapmaları gerekenleri söylüyor. tabi dediklerini yapmak için çok büyük bi erdem ve cesaret de gerekli.
yaşamak istiyorsan bişeylerden feragat etmen gerekli diyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5