İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tetherminer.com Yıllık %300 Kazanç Anında Ödeme

selcuq18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Hakkında Genel Bilgi:

Merhabalar Arkadaşlar;

Sizlere tanıtacağım site henüz 20 günlük bana gayet başarılı geldi, içeriği şöyle ödeme ve çekim btc olarak güncel kurdan dolar olarak alıyor, dolar olarak ödeme yapıyor. btc düşmüş çıkmış bizleri etkilemiyor.

Site yatırımları al-sat ( trade ) yaparak katladıgını belirterek ayrıca anasayfada buna kanıt eklemektedir.

Bitcoin cüzdanı girerek üyelik gerçekleştiriyoruz, içeriğindeki paketlerden kendimize uygun olan bir pakete göre Wallet kısmında otomatik cüzdan çıkıyor ve ödemeyi bu cüzdana yapıyoruz, site kendisi sizin gönderdiğiniz btc değerine göre otomatik paket alımı gerçekleştiriyor.

Sitede uluslararası MARKET içeriği var bu olay benim çok hoşuma gitti, bende 3dmax tasarımlar yapıyorum diye ekleme yaptım ama ana konusu örneğin bir çiğköfteci market eklemiş, ben gidip dükkana bana bir porsiyon çiğköfte verirmisin diyorum ve çiğköfteciye kaç dolar ise gönderim yapıyorum, dükkan sahibide anında çekilebilir kısmından btc olarak çekim gerçekleştiriyor.

Her hafta ilk 15 en çok yükleme yapan kişilere yükleme yaptıgı miktarın üzerinden extra %5 komisyon vermektedir.

minimum yatırım 5$ max paket 500$ mevcut ancak ben 610 dolar yaptım kendisi 610 Ths olarak kazım hızı ayarladı otomatik kazanca geçti.

referans konusu çok güzel, paketlere göre referans gelirleri mevcut, min %2 iken max %10 kadar vermekte, verilen ref gelirler 365 gün yani yıla oranla kar marji ile 3 katı ile veriyor. yani %30 gibi bir ref geliri almış oluyoruz aslında.

minimum para çekme 5 $ max yok- rio vs yok - invest içeriği var çekmek istemez yatırım yapmak isterseniz 1$ bile yatırım yapabilirsiniz.

btc çekim ücreti almıyor site sizlere net ödeme gönderiyor dolar olarak.

Ben yaklaşık 4-5 gündür üyeyim günlük kazancım 4,5 $ ortalama 1 günde bir gibi 5 dolar çekim yapıyorum ve anında hesaba geçiş yapıyor gayet hızlı.

Sitenin İletişim Adresleri (Facebook,twitter,whatsapp vs gibi.): https://t.me/tetherminer

Site Açılış Tarihi:16.08.2018

Yatırım Planları:
abxYzQ.png

Roi Süresi Ve Oranı: 4 ay amorti

Var İse Saatlik Ve Günlük Bonus Miktarı: Yok

Ödeme İşlemcileri: Bitcoin

Deposit İşlemcileri:Bitcoin

Minimum Ve Maximum Ödeme Limiti: 5$ maxi limitsiz

Minimum Ve Maximum Deposit Limiti: 5$ maxi limitsiz

Ödeme Zamanı: İstediğiniz zaman anında

Yatırım Yapılan Miktarım: 610$

Referans Kazançları: %2 ile %10 arası

Ödeme Kanıtı :
q2ndNE.png

Referanslı Kayıt Linki: https://tetherminer.com/?ref=965139

selcuq18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeler devam ediyor.

FXz5Z2.jpg
[/IMG]

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

FXz5Z2.jpg

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 16:10 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

FXz5Z2.jpg

selcuq18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
B2E83h.jpg

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 00:09 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

B2E83h.jpg

selcuq18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UkJ8Cc.jpg

7SvMoJ.jpg

Yatırmımı yükselttim bir hayır duası alırım :) 670 dolar takviye ettim suan günlük 10 çekime geldim hayırlısı olsun inş. Marketlerde birikiyor bir dükkandan ilk alışverişimi yapcam bakalım sizleri bilgilendirir foto atarım

selcuq18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemelere devam amorti ettim gibi anaparamı refler ve bonus üzerinden günlük 10 dolar çekiyorum

dHl1OX.jpg

selcuq18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar

tabiki sizleride bekleriz site çok güzel halen harika ilerliyoruz.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

arkadaşlar selamlar

biraz sizleri bilgisiz bıraktım kusura bakmayın lütfen.

yaklaşık 65-70 gündür çekiyorum, anaparamı reflerim sayesinde amorti ettim sayılır, market alışverişleri yaptım, çok zevkli ve haycan verici gerçekten.

eşime bir hesap açtım onada 5 bin tl değerinde 835dolar yükleme yaptım, sizleride beklerim.

whatsapp grubumuz, facebook grubumuz vardır isteyenlere mesaj atılabilir, yasak değil ise postada ekleyebilirim.

resimler ile sizleri bilgilendirmek isterim.

21 dolarlık yani yaklaşık 120-150 tl gibi alışveriş yaptım özgürce istediklerimi aldım.

suan 20 yakın market var türkiyeden.

txn3AX.jpg

Xti9uY.jpg

mlGh3F.jpg

Vlj1pF.jpg

beyuzman

0
Onaylı Üye
Reaction score
16
hocam bu platforma para yükleyip alışveriş yapıyoruz platform ise bize alışveriş yaptığımız için para mı veriyor belli oradanda?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5