İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TEXT Reklam Verecegim

D

DiziEvi

Misafir
Merhaba

Download Sitelerine Script DOwnload Sitelerine Ve Bu Gibi Sitelere TExt Reklam WErmek İStiyorum

WErecegimz siteler web ile ilgili olmalı yani hosting hizmeti weren bir yerin reklamı werilecek gidip oyun sitesine reklam weremeyiz :) bu yuzden.. iceriginizin bize uyacagınızı dusunuyorsanız sitenizi tekil hitinizi ve bir aylık text reklam ucretini yazmanızı rica ediyorum

pm atabilrsiniz burayada yazabilirsiniz saygıalr

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DiziEvi' Alıntı:
Merhaba

Download Sitelerine Script DOwnload Sitelerine Ve Bu Gibi Sitelere TExt Reklam WErmek İStiyorum

WErecegimz siteler web ile ilgili olmalı yani hosting hizmeti weren bir yerin reklamı werilecek gidip oyun sitesine reklam weremeyiz :) bu yuzden.. iceriginizin bize uyacagınızı dusunuyorsanız sitenizi tekil hitinizi ve bir aylık text reklam ucretini yazmanızı rica ediyorum

pm atabilrsiniz burayada yazabilirsiniz saygıalr

www.forumfor.biz alt kısımda her sayfa gösterim text linkler var içeriği beğenirseniz 10 ytl ye verebilirim.
bu arada extreme oldukça inişli çıkışlı :) .com domainim ban yedi çünkü ama artık 5 bin civarında sabitlendi hitim
http://t.extreme-dm.com/?login=kralkadi

kayser soze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık 20 ytlye..ana sayfada görünür sekilde 468*60 ebadında aylık 20ytlye reklam..

pagerank 2

tekıl hıt: 400-800 +

cogul hit :4000-6000 +

Konular: 8,158, Mesajlar: 70,456, Üye Sayısı: 4,250

www.forummekani.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi