İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

text yada banner reklam alınacak

M

maxialem

Misafir
www.maxialem.com için reklam alınacak sitemiz resimli üye profilleri olan forum alanı bulunan ücretsiz sohbet arkadaşlık üzerinedir reklam alıcakların

sadece ve sadece webservis istatistikleriniz extreme kabul degil teklif bile vermeyin

tahmini göndericeginiz ziyeretçi sayısı

sitenizin adresi

reklamın konucagı yer

fiyat

şimdiden teşekkürler

M

maxialem

Misafir
lütfen sartlara uymayanlar gelmesin çünkü işi zora koşmaya hiç gerek yok

M

maxialem

Misafir
arkadaşlar benim amacım siteme ziyaretçi çekmek şayet sırf parayı ödemek için yapsaydım yardım kurumlarına verirdim kusura bakmayın şuan bile benim pr ve hitim fazla iken zor yani mantık dışı günlük webservis istatistiginde 1000 ziyaretçisi olanlar döşünürse sevinirim extremeye hiç bakmıyorum mesaj da atmeyın ilgilenmem

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu hitle nasıl reklam alıyorsun ?? 2 online ziyaretçi Bugün 90 ziyaretçi Toplam 6229 bu ziyaretciden kaçı reklamlara tıklıcak bugun kü hitin 90 ????

için reklam alınacak

bence mesajını editle reklam verilecek de alınacak dersen sitene reklam almak istiyorsun diye anlaşıyor.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sanıyorum ki bana söylüyorsun istatiklerin açılması için webservis te 1,5 ay önce değiştirilmesi için ayarladım ama hala yanıt yok sorun bende değil istersen msn e gel konuşalım. [email protected]

M

maxialem

Misafir
sadece sana degil genele söyledem üstüne alınmana gerek yok yani ben bişeyler elde edicemki karşılıgında para veriyim dimi bak 3 aylık text reklamı ben 10 ytl vye alıyorum örnegin neden ihtiyaç yani para kolay kazanılmıyo extreme benim 10 ziyaretçiyi 30 olarak gösteriyosa allah bilir digerlerinde ne dolaplar dönüyo :)

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
maxialem' Alıntı:
sadece sana degil genele söyledem üstüne alınmana gerek yok yani ben bişeyler elde edicemki karşılıgında para veriyim dimi bak 3 aylık text reklamı ben 10 ytl vye alıyorum örnegin neden ihtiyaç yani para kolay kazanılmıyo extreme benim 10 ziyaretçiyi 30 olarak gösteriyosa allah bilir digerlerinde ne dolaplar dönüyo :)

tabiki dediğinize katılıyorum çok doğru söylüyorsunuz reklam verenler için önemli noktalar bunlar ;) bu konuda takdir ediyorum sizi ama extreme konusunda size katılmıyorum.. herneyse bölmeyeyim konuyu kolay gelsin. inşallah bulursunuz aradığınız reklamı.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
konu dışı olacak ama extrem in fazla ziyaretçi gösterdiğini söylüyorsun.. peki webservisin siteye ulaşamadığı sıralarda senden kestiği ziyaretçilere ne diyeceksin... + çoğu zaman sitenin yavaşlamasına sebep vermektedir.. bizzat iki sitemde yaşadım bunu...

konuyu böldüm özür...

M

maxialem

Misafir
webserwisi inframede açmazsan yada ziyaretçin o sayfada birkaç saniyede çıkmazsa bir problem olmuyo sararım size kimin sitesi her zaman tanm çalışıyo bir kaç ziyaretçiyi mazur görürüz ama 1/3 oran hiç mantıklı degil 10 ziyaretçiyi 30 ziyaretçi gibi gösteriyo yani bu hiç hile yapmadan böle ise ben de yaparım ama sonuçta yalancı olurum amacım ne karşımdakini kandırmak nede kendimi amacım sadece bu işi dogru yapmak bu işten rant elde edenkler zıplaya bilir sorun degil görelim o zaman reklam ücretlerinide neler oluyo adam 1 hafrta önce açıyo siteyi geliyo benim 1000 tekilim var diyo allah aşkına imkanı var bunun ama reklam verierek bana gelicek ziyaretçi kendi istegiyle ve üye olmak için gelmeli başka türlü gelicekse kabulüm degil param cebimde kalsın daha iyi

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
maxialem' Alıntı:
webserwisi inframede açmazsan yada ziyaretçin o sayfada birkaç saniyede çıkmazsa bir problem olmuyo sararım size kimin sitesi her zaman tanm çalışıyo bir kaç ziyaretçiyi mazur görürüz ama 1/3 oran hiç mantıklı degil 10 ziyaretçiyi 30 ziyaretçi gibi gösteriyo yani bu hiç hile yapmadan böle ise ben de yaparım ama sonuçta yalancı olurum amacım ne karşımdakini kandırmak nede kendimi amacım sadece bu işi dogru yapmak bu işten rant elde edenkler zıplaya bilir sorun degil görelim o zaman reklam ücretlerinide neler oluyo adam 1 hafrta önce açıyo siteyi geliyo benim 1000 tekilim var diyo allah aşkına imkanı var bunun ama reklam verierek bana gelicek ziyaretçi kendi istegiyle ve üye olmak için gelmeli başka türlü gelicekse kabulüm degil param cebimde kalsın daha iyi

iyi hoş güzel diyorsun fakat şöyle bi durum var onu nasıl yapacağız.. sitemdeki tek toplist webservisti... webservis istatisklerinde max 5 bin tekili geçmiyordu.. hep aynı seviyede gidiyordu.. google analiz linki koydum siteye ve bir gördümki bu rakam 9 bin dolaylarında şimdide extreme var ve ortalama hitim günlük 10 bin tekil.. google analiz ile arasında 500/750 oynuyor en fazla.. sen olsan bu durumda hangisine güveneceksin.. Şahsen ben bir tarafta sürekli kesinti yaşatan ve sitemi kasan bir webservis yerine google yada extreme kullanmayı tercih ederim.. zaten iyi net üzerinden verilen istatisklerin büyük bir bölümü extrem üzerinden verilmektedir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5