İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

text yada banner reklam alıyoruz

M

maxialem

Misafir
webservis istatistiklerimiz

http://www.webservis.gen.tr/in.phtml?user=maxialem

www.maxialem.com sitemize reklam alınacak sitemiz resimli üye profilleri olan forum alanı bulunan ücretsiz sohbet arkadaşlık üzerinedir

sitemiz güngeçtikçe hit olarakta içerik olarakta artıyor
bu 3 aylık bir kampanyadır

3 ay text reklam 10 ytl reklam alanı tüm sayfalarda sag yanda ve sabit reklamdır

3 ay 468 60 dönüşümlü banner 15 ytl reklam alanı tüm sayfalarda sag köşededir ve dönüşümlüdür

ödeme sadece vakıflar bankasına havale yada eft ile olucaktır

iletişim ve detaylı bilgi için bu sitede profilimdeki msn den yada googleya reklam yazın ilk sayfada ben çıkıyorum :) ordaki msn mi ekleyin görüşelim

M

maxialem

Misafir
evet arkadaşlar 1 reklam aldık yokmu başka ha gayret hostun parasını çıkarıyım sizede hitler aksın yani bana ödediginiz paralar size hit olarak dönücek buna emin olun kendim için bişey istemiyorum inanın :D sadece sitemi zirvelerde görmeyi istiyorum

http://www.google.com.tr/search?q=arkadaşlık&hl=tr&lr=&start=10&sa=N

du fırsat bir daha ele geçmez sitemiz şuanda bile
google arkadaşlık diye aramada 2 sayfadan çıkıyo host degişince neler olucak kimbilir

M

maxialem

Misafir
yok böle bişey 10 ytl ye 3 ay reklam yokmu başka isteyen host işini hallettik sıra para kazanmaya ve kazandıklarımızı reklama yatırmaya geldi :D

M

maxialem

Misafir
Eglence-Siteleri@. hitimin farkındayım bu nedenle ücret 3 ay karşılıgı 10 ytl yani bu güne degil ileriye yatırım yapıcaksınız tabi size uyarsa 3 ay az bir zaman değil ama ben yeni olduğumdan böyle bir kampanya yaptım kazandığım paralarıda reklama yatıracağım işin aslı bu

iletiler@. her sitede olur bazen açılmamazlık ama sitemiz hep faaliyette internetin azızligine ugramışın :D

M

maxialem

Misafir
bişey farkettim webmasterlar kandırılmak istiyo sanki tüm foruma baktımki sadece sitesi atmasyon hit olanlar reklam alıyo :) ne garip bizlerde buna para veriyoruz allah aşkına para bu kadar kolaymı kazanılıyo öyleyse bende hit arttırıyım biraz ama kimse demesinki hitin nereden nasıl geliyo diy bakalım ne olucak :)

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yine de günlük 500-1000 tekil hit beklerim acikcasi. Hitinizi arttirin tekrar ilan verin belki de aylik 5 ytl ye kaparsiniz.
Millet hitleri fasa fiso olanlara reklam vermiyor, verenin de ona göre beklentisi var.
Ben kendi görüsüme göre söyledim.

M

maxialem

Misafir
tabiki haklısın benim burada izah etmek istedigim olay bana vereceginiz reklam uzun vadeli etkili olur manasındaydı umarım anlata bildim :D zaten bunun için fiyatı düşük tuttuk süreyi uzattık

http://extremetracking.com/open?login=extmax

buda extrame daha yeni ekledim şimdiden 20 küsür gösteriyo

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5