İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

theglobaltrafficexchange.com

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yeni üey olduğum bir site,en küçük payout 10$ ve internette gezinerek yani surf yaparak para kazanıyorsunuz,daha yeni üye oldum ve üye olur olmaz paişdclick bölümündeki her biri 25 cent olan linklere tıklayark ve bir kaç site gezerekten yaklaşık 2 $ kazandım,2-3 günde bir ziyaret etseniz herhalde 2 haftaya kalmaz paranızı alırsınız,e-gold ile ödeme yapıyor,ilgi
lenen arkadaşlar http://www.theglobaltrafficexchange.com/?ref=2501 tıklayark üye olabilir bence kaçırmayın,zaten bu sistemde top 10 'da 1 numara hangi yabancı siteye baksanız..ilgilenenler için www.makemoney.com

selamlar

P

Parae

Misafir
Arkadaşlar her hızlı kazandıran şirket ödeme yapıyor demek degildir !

Birçok örnegide var ...

Bol şanslar ,

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabbi bu konuda seninle hem fikirim 3 senedir bu işle uğraşıyorum,tabbi biraz tecrübemiz var,şu an kadar 5 yere üye olduysam taş çatlasa 3ünden ödeme almışımdır,Buna gelince iyi
ce araştırdım,yurtdışındaki para toplistlerini hep başta gözüküyor,zaten ödeme yapmazsa gözükmez,hergün giriyorum 3-5 gün sonra limit dolacak ozaman bakalım ödem yapacakmı kaybedeck hiç bir şeyim yok,kazanırsam 10$ ve üstü benim yaşasın ben kazanmak diye buna derim selamlar......

if you don't know where you are going.How can you expect to get there

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
You can cashout at $150 dio bunu napcaz.Kolay mı dersiniz :) ki siz bu parayı toplayıncaya kadar o site kapanır.Bu tip sitelerin en iyi yanı hit.Para kazanırsınız ama en fazla 5-10 usd onuda 2-3 ayda belki hergün 100 site gezerseniz veya böle linke tıklarsanız.şimdi arkadaş günde tıklayarak 1,15 usd kazandı helali hoş olsun.Bakalım site iflas etmeden 150 yi bulabilcekmi.Hadi iflas etmedi dielim :) Ozamanda ödeme garantisi nerede sen 150 usd biriktirecen 5 ayda kasacan.Hiç bişi yapmasan gafanı yoracan.Bizim İlkerin yaptığı scripte üç beş kuruş verip (yapan 1500 dio ama ben inanmadım .takdir sizin tabi )alan elin gevuru ödeyemeyeceğini anladımı kapatacak siteyi. (www.tstcare.com buna örnektir). Scriptin yapımcısı bir türk.1500 usd verene script satıyor.Almak isteyenler benle temasa geçsin.Saygılar...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
re:

Walla bugün kontrol ettim de, You can cashout at $150 yazısını daha yeni gördüm. Biz free member'lara hep böyle yapıyorlar
icon8.gif

O

osari

Misafir
durumlar nasıl

Krake referanslardan kazanma durumun nasıl(sana üye olan bir kaç kişi vardır ). Aslında hızlı biçimde para kazandırıyor fakat olayı biraz daha hızlandırıp güvenilirliği test etmek yada site kapanmadan ödemeyi alıp kaçmak lazım. Tam olarak üyelerden para verip vermediğinide çözemedim bunuda bir açıklığa kavuşturursanız sevinirim. Bu arada minimum cash-out bugün 100 dolar gözükmekte idi.
neyse ilgilenen varsa benim üye linkim de aşşağıda.

http://www.theglobaltrafficexchange.com/?ref=2513

OZAN

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadsim,ben bu siteye üye oldum ve 1-2 gün sonra hiç ilgilenmedim,dalgınlık eseri para çıkşını para çevirme olarak görüp 10$ olarak sandım,fakat 150$ tabii bende bıraktim,Benden sana tavsiye bu tür surf siteleri yaş,xtremehits var bir dene kredi yok gezdigin her sayfa için 1 cent kazaniyorsun.selamlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5