İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Themeforest Aralık Ayı Ücretsiz Teması ve İndirim Kuponu

Bityavrusu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
theme-forest-aralik-ayi-ucretsiz-temasi.jpg
Themeforest Aralık ayında sadece bir adet tema ücretsiz olarak yayınladı fakat %20 indirim kuponu vererek bunu telafi etti :) Yayınladığı Granth - Modern Business HTML5 Template teması.

Gelişmiş admin paneline sahip portoflyo ve şirket teması. Uzun süredir yayınladıkları en kaliteli tema bana göre. Temaya aşağıda ki adresten ulaşabilir, giriş yaptıktan sonra temanın sağ tarafında bulunan
theme-forest-aylik-ucretsiz-tema.png

kısmından indirebilirsiniz.

Themeforest Aralık Ayı Ücretsiz Teması

Themeforest İndirim Kuponu %20 lik indirim sağlar, blogumda yazının altına kuponu almak için yorum atarak mail adresinize kupon istemeniz yeterlidir.(Forumda yorum atanlara kupon kodu verilmeyecektir. Sebebi bir teşekkürü bile çok görmeleridir.)

Bilgi paylaştıkça çoğalır diyerekten kaynak belirterek paylaşım ve yorumlarınızı bekliyorum.

Kaynak: Bityavrusu.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5