İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Themeforest.net açığı buldum! 21 MART 2015 saat: 23:00

Hypnos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba beyler bunu şuan neden yazdığımı bilmiyorum ama themeforest'i biliyorsunuzdur. Web teması alım satım sitesi. Bu konuda 1 numara. Saniyeler önce sitenin bir açığını buldum. :tili:tili Bu açık nemi?

HTML temaları ücretsiz indirebilme özelliği. Bu temalar 15$ ile 100$ arası. Bunlara ücretsiz ulaşabilip siteme yükleyebiliyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.
Sizce bu işi ticarete döksemmi?

ozgurerdempolat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dök dök de dikkat et bunlar büyük şirketler başına bela alırsın mahkemelik felan olma yani sonuç olarak nereden bakarsan bak illegal bir iş ;) Ama eklemeden edemedim illegal da olsa iyi para kazanırsın bir süre söylemeden edemedim :D

Hypnos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dök dök de dikkat et bunlar büyük şirketler başına bela alırsın mahkemelik felan olma yani sonuç olarak nereden bakarsan bak illegal bir iş ;) Ama eklemeden edemedim illegal da olsa iyi para kazanırsın bir süre söylemeden edemedim :D

Aynen korktuğum şey mahkemelik olmak :) ama şöyle düşünüyorum. onların css dosyalarını kendi serverımdan çagırmak ve temada biraz oynamak ozaman anlaşılmaz hadi hayırlısı.

Sizce forumlardamı satsam yoksa kendi işimimi kursam?

ozgurerdempolat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallaha bak ben takipçi işi ile uğraşıyorum her iki şekil de de kazanırsın. Bir web site kur ;) Ardından da forumlar da satışa başla sonra web site tutunca direkt web siteden de satarsın ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5