İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TheMp3king.com domaini satılıktır.

D

Dms

Misafir
Hayırlısı olsun arkadaslar. Artık bizim camia'ya bekliyoruz sizi :)
Anladınız siz anladınız ;)

T

TIP

Misafir
çok yakında yeni projelerle geliyoruz
mp3king buraya kadarmış acil para falan filan derken gitti domain neyse hayırlısı olsun
DMS artık rakibiz ;)
ayrıca sedo kazancını sorana dünkü kazanç
03/31/05 €43.10

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben dun o mesaji yazarken sozumun basinda da dedim kirici degil yapici konusmak istiyorum mp3 arsiviniz oldukca genis buda hit almanizi sagliyor dedim bunlari zaten soylemisken kalkip kotu birsey soylemisim gibi yersiz bir elestirinin olmasi sacma bence. Bende isterim ki ihtiyaci varken ( themp3king.com sahibi ) ihtiyacini gidersin hatta biri ciksinda domaini almadan yardim icin 2000 euro versin. Sonucta insaniz cok afedersiniz de hayvan degiliz ki anlayissiz davranalim. Dedigim gibi tekrar soylemekte fayda goruyorum. Ben yikici degil yapici konusmak istemistim. Mesajimda da belirttim.

Iyi calismalar
( Closed )

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3lerim.com un tekili filn nasıl acaba?
hiti var mı acaba iyi?

bir de getirisi nasıl sedoda?

ÇakarÇakmazÇakanÇakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
Ben dun o mesaji yazarken sozumun basinda da dedim kirici degil yapici konusmak istiyorum mp3 arsiviniz oldukca genis buda hit almanizi sagliyor dedim bunlari zaten soylemisken kalkip kotu birsey soylemisim gibi yersiz bir elestirinin olmasi sacma bence. Bende isterim ki ihtiyaci varken ( themp3king.com sahibi ) ihtiyacini gidersin hatta biri ciksinda domaini almadan yardim icin 2000 euro versin. Sonucta insaniz cok afedersiniz de hayvan degiliz ki anlayissiz davranalim. Dedigim gibi tekrar soylemekte fayda goruyorum. Ben yikici degil yapici konusmak istemistim. Mesajimda da belirttim.

Iyi calismalar
( Closed )
Kusura kalma yaw işte bazen insan ters anlayabiliyor... Thanks.

T

TIP

Misafir
sedoda günlük 20€ bırakıyor dünkü sedo istatistiğine göre 6000 hit almış

D

demilationcoder

Misafir
themp3king e para veren harbi biraz salakdir cunku google sonuc larinin tamami fakedir...

ÇakarÇakmazÇakanÇakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes kimin ne olduğunu biliyo, KES SESİNİ DEFOL GİT.
Senin gibi bebelerle işimiz olmaz... LAN LAVUK KENDİ TOPLİSTİNDE GÖRMEDİNMİ GERÇEK OLUP OLMADIĞINI.....
He bide fake sayfa 10 Terabyte Bandwith Yemez.....

Bu konuya atılan tartışma amaçlı mesajlar cevaplanmayacaktır....

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lutfen seviye bu tip mesajlarinizi pm olarak atin. Burda kimseyi rahatsiz etmeye hakkiniz yok.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla yanında güzel bir php mp3 scripti varsa düşünülebilir :)
script yok kuracak yani alsam :(

T

TIP

Misafir
sedoda satış işlemlerine başladık ilk aşama bitti bakalım sorun çıkarsa tekrar haber ederiz ama büyük ihtimalle 1500€ ya domain gitti

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5