İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ticaret Hakkında Bir Sorum Var

Raphael

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mesela ben ayakkabı satışı yapıcam o ayakkabıları yurtdışından ucuza getirtebiliyormuyuz veya aynı şey tişört tarzı şeyler içinde geçerli o ürünleri ucuza nasıl getirebilirim 100 adet vs. veya harddisk, parfüm gibi şeyler içinde geçerli aynısı.

Raphael

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çinden bi ara ucuza ürün getiren bi arkadaş vardı ama nick falan neydi hatırlamıyorum hocam.

Bu ürünleri yurtdışından getirtmek için illa bir tanıdık mı olması lazım yoksa sitelerden de getirtebiliyor muyuz hocam ?

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bu ürünleri yurtdışından getirtmek için illa bir tanıdık mı olması lazım yoksa sitelerden de getirtebiliyor muyuz hocam ?

Senin ilacın www.alibaba.com

Internet üzerinden senin bahsettiğin türde ticaretin döndüğü merkezdir. Binlerce tedarikçi vardır, özellikle uzakdoğudan. Burada 10TL ye satabileceğin kemer, tshirt ıvır zıvır malları 500 tane almak koşuluyla tanesi 1$ a alabilirsin.

Tabii gümrükte tanıdığın ya da yardım edecek birisi yoksa hiiç bulaşma. Astarı yüzünden pahalıya gelir, hayalkırıklıklarıyla kalırsın. Yaşın kaç, deneyimin var mı bu işlerle ilgili?

Raphael

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Senin ilacın www.alibaba.com

Internet üzerinden senin bahsettiğin türde ticaretin döndüğü merkezdir. Binlerce tedarikçi vardır, özellikle uzakdoğudan. Burada 10TL ye satabileceğin kemer, tshirt ıvır zıvır malları 500 tane almak koşuluyla tanesi 1$ a alabilirsin.

Tabii gümrükte tanıdığın ya da yardım edecek birisi yoksa hiiç bulaşma. Astarı yüzünden pahalıya gelir, hayalkırıklıklarıyla kalırsın. Yaşın kaç, deneyimin var mı bu işlerle ilgili?

Gümrükte tanıdığım yok ayrıca yaşım 20 hocam bu tür şeylerde deneyimim yok malesef.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bence üniversite okuyorsan derslerine odaklan, okumuyorsan da geç değl hala 22-23 yaşında üniversiteye başlayan insanlar var.
Bu kadar karlı bir işi herkes yapardı eğer kolay bir şey olsaydı. İlla hevesliysen bence bulunduğun şehirdekiğ toptancıları araştır. Sermayen var mı? Cevap veriyorum bence yok.

Raphael

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence üniversite okuyorsan derslerine odaklan, okumuyorsan da geç değl hala 22-23 yaşında üniversiteye başlayan insanlar var.
Bu kadar karlı bir işi herkes yapardı eğer kolay bir şey olsaydı. İlla hevesliysen bence bulunduğun şehirdekiğ toptancıları araştır. Sermayen var mı? Cevap veriyorum bence yok.

Anladım, teşekkür ederim hocam :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Bir ara yurtta bi eleman 600$a mac satmıştı. Alibaba'dan alındı sanırım onlar da... Ancak 6-7 parti getirdiler son partide firma battım gönderemiyorum demiş, bizim elemanlar da kaldı ortada.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5